Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 grudnia 2020, 12:07

autor: Adrian Werner

Genshin Impact z patchem 1.2, a w nim nowy region i dwie postacie

Ukazał się patch 1.2 do Genshin Impact. To duża aktualizacja, wprowadzająca do gry m.in. nowy region oraz dwie dodatkowe postacie.

PATCH 1.2 TO M.IN.:
  1. nowa kraina,
  2. dwie dodatkowe postacie,
  3. nowe potwory, przedmioty i przygody,
  4. mechanika mrozu,
  5. poprawki błędów i ulepszenia rozgrywki.

Gra Genshin Impact otrzymała kolejną dużą aktualizację. Patch o numerze 1.2 zadebiutował równocześnie na wszystkich platformach sprzętowych, czyli na PC, PS4, iOS i Androidzie.

Aktualizacja jest duża i mocno rozbudowuje zawartość Genshin Impact. Do świata gry dodano nowy region w postaci mroźnej krainy Dragonspine, wypełnionej przygodami i zagadkami. Wraz z nią zadebiutowała mechanika, która wiąże zbyt długie przebywanie na mrozie z utratą punktów życia. Pływanie w lodowatej wodzie lub podróżowanie przez zamiecie śnieżne przyśpiesza ten proces. Bohaterowie mogą ogrzać się przy źródłach ciepła, takich jak ogniska czy pochodnie.

Patch 1.2 wprowadził do gry również dwie nowe postacie – łuczniczkę Ganyu oraz szermierza Albedo. Do tego dochodzi event związany fabularnie z sekretem skrywanym przez drugiego z tych bohaterów. Poza tym rozbudowano bazę przedmiotów o dodatkowe uzbrojenie oraz artefakty.

Aktualizacja przynosi także wiele nowych przygód, potworów, zwierząt, recept craftingowych, surowców oraz osiągnięć. Wprowadzono również sporo przydatnych zmian umilających zabawę. Przykładowo pojawiła się opcja prowadzenia prywatnych czatów ze znajomymi, w archiwum zapisywane są teraz nasze podróże, a host w trybie co-op uzyskał możliwość rozwiązania drużyny. Ponadto zaimplementowano liczne ulepszenia interfejsu oraz balansu. Nie zabrakło też poprawek błędów technicznych.

Przypomnijmy, że Genshin Impact korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Na razie w grę można bawić się tylko na PC, iOS, Androidzie i PlayStation 4 (oraz PS5 dzięki wstecznej kompatybilności), ale twórcy mają w planach także wydanie na Nintendo Switch.

  1. Genshin Impact to znak, że nowa generacja może należeć do Chin
  2. Genshin Impact - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona gry