Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2022, 14:13

Genshin Impact End of the Line - poradnik do wydarzenia

W tej wiadomości znajdziecie opis przejścia zadania End of the Line do Genshin Impact. Dowiecie się stąd, jak rozwiązać łamigłówkę z kompasem.

Genshin Impact doczekało się wersji 2.7. W związku z tym do produkcji trafiła nowa zawartość, w tym kolejne Archon Quests – Perilous Trail. Całość podzielona została na pięć części. Przedostatnia z nich – End of the Line – zawiera trudną zagadkę. Poniżej znajdziecie opis, jak rozwiązać tę łamigłówkę.

End of the Line – opis przejścia

Gdy traficie do domain, w którym odbywa się sekwencja, musicie wykonać następujące czynności.

  1. Pokonajcie nacierające fale wrogów.
  2. Po walce zniszczcie drzewo znajdujące się obok Fantastic Compass. Następie aktywujcie kompas i ustawcie jego igłę raz do przodu. Otworzy to portal, przez który musicie przejść.
  3. Pokonajcie kolejną grupę wrogów.
  4. Pociągnijcie za dźwignię znajdującą się przy bramie. Gdy to zrobicie, wróćcie do kompasu i przesuńcie igłę raz do przodu. Otworzy to kolejne przejście.

Genshin Impact End of the Line - poradnik do wydarzenia - ilustracja #1

  1. Przejdźcie przez teleport. Pokonajcie pająka i zniszczcie pajęczyny, by odblokować drogę do kolejnego kompasu. Gdy już do niego dotrzecie, obróćcie igłę dwukrotnie do tyłu. Dzięki temu odblokujecie nowe przejście.
Genshin Impact End of the Line - poradnik do wydarzenia - ilustracja #2
  1. Po przejściu przez portal podejdźcie do ostatniego kompasu i obróćcie igłę raz do tyłu. W ten sposób odblokujecie finalne przejście i zakończycie zadanie.

W ramach nagrody za wykonanie tej misji otrzymacie Precious Chest. Zawiera ona między innymi Primogems, More i inne surowce.