Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2021, 12:10

autor: Gacek

Games with Gold na lipiec 2021 (m.in. Planet Alpha i Rock of Ages III)

Poznaliśmy tytuły gier, które trafią do subskrypcji Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate w lipcu 2021 roku.

Microsoft podzielił się informacją, jakie nowe gry przyjdzie nam poznać w ramach subskrypcji Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. W lipcu do rąk graczy trafią cztery kolejne pozycje, wszystkie do ogrania na Xboksie One, Xboksie Series X i Series S, a dwie również na Xboksie 360. Produkcje zaplanowane na przyszły miesiąc raczej nie cieszą się w Polsce dużą popularnością, ale z pewnością są warte uwagi. Najciekawszą z nich wydaje się Planet Alpha – piękna platformówka 2.5D utrzymana w konwencji science fiction, w której jako rozbitek musimy przetrwać na obcej planecie. Również interesujące jest Rock of Ages 3: Make & Break, czyli gra z gatunku tower defense, w której albo projektujemy twierdze, albo sterujemy ogromną kulą, mającą zniszczyć i przebić się przez systemy obronne przeciwników. W produkcji znajdziemy mnóstwo ciekawych postaci, takich jak Cezar czy Latający Potwór Spaghetti – twórcy gwarantują dużo absurdalnego humoru.

Dwie pozostałe gry to Conker: Live & Reloaded, czyli pokręcona gra akcji, w której poznajemy szaloną historię tytułowego wiewióra Conkera wracającego do domu z zakrapianej alkoholem imprezy. Natomiast Midway Arcade Origins jest zbiorem 30 gier platformowych, zawierającym wiele klasycznych pozycji znanych jeszcze z ery automatów.

Dokładna rozpiska:

  • Planet Alpha: dostępne od 1 do 31 lipca (Xbox One i Xbox Series S/X);
  • Rock of Ages 3: Make & Break: dostępne od 16 lipca do 15 sierpnia (Xbox One i Xbox Series S/X);
  • Conker: Live & Reloaded: dostępne od 1 do 15 lipca (Xbox One, Xbox Series S/X i Xbox 360 w ramach wstecznej kompatybilności);
  • Midway Arcade Origins: dostępne od 16 do 31 lipca (Xbox One, Xbox Series S/X i Xbox 360 w ramach wstecznej kompatybilności).