futurebeat.pl News Tech Mobile Gaming Nauka Moto Rozrywka Promocje
Wiadomość sprzęt i soft 16 listopada 2023, 20:40

autor: Kamil Cuber

Game Pass zintegrowany z GeForce NOW; gry z abonamentu odpalimy na chmurze Nvidii

Nvidia ogłosiła, że od dzisiaj usługa GeForce NOW będzie umożliwiała uruchamianie gier z abonamentu Game Pass. Przy okazji firma przygotowała również promocję dla nowych użytkowników.

Źródło fot. Unsplash | BoliviaInteligente.
i

Od czasu premiery, usługa grania w chmurze GeForce NOW nie podbiła szerszego rynku. Mimo to zdobyła pewną popularność. Co warto zaznaczyć, Nvidia ciągle rozwija ją i oferuje w ramach abonamentu nowe tytuły. Od dzisiaj zaś subskrybenci posiadający Game Passa będą mogli uruchomić w chmurze „zielonych” zawarte w nim produkcje. To jednak nie jedyna niespodzianka przygotowana przez Nvidię.

Tutaj kupicie GeForce NOW

Zgodnie z udostępnionymi informacjami, dzisiaj użytkownicy posiadający abonament GeForce otrzymali możliwość zsynchronizowania go ze swoim kontem Xbox. Umożliwi to ogrywanie w chmurze gier wykupionych na wspomnianej platformie. Co warto zaznaczyć za pomocą usługi GeForce NOW będzie można uruchomić również produkcje dostępne w ramach abonamentu Game Pass. Należy przy tym zaznaczyć, że opcja dotyczy zarówno pakietu Ultimate jak i Priority.

Dodatkowo od dzisiaj subskrybenci abonamentu Ubisoft+ będą mogli uruchamiać posiadane gry z poziomu aplikacji GeForce NOW.

Poza wspomnianymi zmianami, Nvidia przygotowała dla nowych użytkowników specjalny prezent. Decydując się na wykupienie półrocznej subskrypcji Ultimate gracze otrzymają bezpłatnie trzy miesiące Game Passa za darmo. Niestety w przypadku pakietu Priority nie przygotowano żadnej promocji. Omawiana oferta będzie dostępna jedynie przez krótki czas. Niestety Nvidia nie podała żadnej dokładnej daty zakończenia promocji.

Kamil Cuber

Kamil Cuber

Swoją przygodę z pisaniem rozpoczynał w gimnazjum, biorąc udział w konkursach organizowanych przez producentów z branży elektronicznej. Następnie przy okazji zakupu nowego komputera, zainteresował się sprzętem i po kilku latach nauczył się jak mniej więcej wygląda rynek komputerowy. Zagorzały fan pc-tów i gier singleplayer. Choć nie odrzuci zaproszenia do gry w szachy oraz Foxhola. Z GOL-em związał się 2022 roku i od tego czasu zajmuje się pisaniem tekstów o tematyce sprzętowej na portalach Gry-Online oraz Futurebeat.

więcej