Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2022, 09:54

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Game Pass udostępni 10-godzinny trial gry FIFA 23 przed premierą

Premiera FIF-y 23 coraz bliżej. Jak co roku, Electronic Arts, niecierpliwym graczom da możliwość uzyskania dostępu do gry jeszcze przed jej debiutem.

Źródło grafiki: Steam.

Oficjalny debiut ostatniej odsłony FIF-y powstającej przy współpracy EA Sports z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej jest coraz bliżej. Dlaczego mówię „oficjalny”? Ponieważ wielu z Was pamięta zapewne niedawną wpadkę dotyczącą najpopularniejszej gry piłkarskiej – produkcja „elektroników” na długo przed swoją premierą została omyłkowo udostępniona posiadaczom konsol Xbox.

Jednakże osoby, które nie miały szansy skorzystać z owej wpadki, wcale nie muszą być na przegranej pozycji. Jak co roku, Electronic Arts daje zniecierpliwionym graczom możliwość uzyskania dostępu do wersji próbnej swojej flagowej sportowej produkcji. Wystarczy być abonentem PC Game Passa lub Xbox Game Passa Ultimate, w których skład wchodzi EA Play (albo samej ostatniej z wymienionych usług).

Oferta będzie obowiązywać od 27 września, czyli trzy dni przed oficjalną premierą gry. Zainteresowani dostaną szansę zabawy przez 10 godzin.

Na koniec przypomnijmy, że premiera tytułu odbędzie się 30 września tego roku. Produkcja ukaże się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Poniżej prezentujemy zwiastun FIF-y 23.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej

E3 2021