Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 marca 2018, 16:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Gadżety z Fallouta 4 w zasięgu ręki!

Jeśli lubicie popularną postapokaliptyczną serię, to nie możecie przepuścić okazji do zdobycia kilku fajnych gadżetów, które w tym miesiącu ma dla Was Good Loot.

Gadżety z Fallouta 4 w zasięgu ręki! - ilustracja #1

Postapokalipsa. Postapokalipsa nigdy się nudzi. Z tego więc powodu w tym miesiącu postanowiliśmy razem z Good Lootem rozdać Wam kilka gadżetów powiązanych z ikoniczną serią gier. Lubicie Vault Boya? No to czytajcie dalej!

Good Loot dla czytelników GRYOnline.pl

Jeśli wciąż z tęsknotą oczekujecie na zapowiedź kolejnych odsłon serii Fallout, a w szczególności na coś w stylu obsidianowego New Vegas, możecie osłodzić sobie ten czas dzięki kilku fajnym gadżetom. Jeśli macie chrapkę na zestaw z tego miesiąca, musicie wykazać się odrobiną kreatywności. Aby otrzymać, należy przesłać maila na adres [email protected], w którym w maksymalnie 700 znakach w jak najciekawszy sposób opiszecie, jak wyglądać będzie Wasza prywatna Krypta na wypadek falloutowej katastrofy. W mailu o temacie Good Loot Fallout podajcie swoją dokładną ksywkę z konta GRYOnline.pl. Na zgłoszenia czekamy do 8 kwietnia 2018. Redakcyjne jury wybierze najciekawszy pomysł, a ze zwycięzcą skontaktujemy się drogą mailową 9 kwietnia 2018 do godziny 12:00. Osoba, którą wybierzemy, otrzyma od nas:

  1. koszulkę Fallout 4 – Brotherhood of Steel w rozmiarze XL;
  2. brelok Fallout 4 – Vault 111;
  3. torbę Fallout 4 – Vault Boy.
Gadżety z Fallouta 4 w zasięgu ręki! - ilustracja #2

CZYM JEST GOOD LOOT?

Good Loot to marka skierowania do gadżeciarzy, geeków i fanów najbardziej kultowych marek popkultury. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation, oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i science fiction, jak Star Wars czy Warhammer. Oferta ubrań, przedmiotów codziennego użytku, akcesoriów oraz gadżetów zostanie wkrótce rozszerzona o kolejne licencje. Szczegółowa oferta Good Loot znajduje się na oficjalnej stronie: goodloot.pl.

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników serwisu GRYOnline.pl zarejestrowanych przed 28 marca 2018;

2. Warunkiem ubiegania się o nagrodę jest wykonanie zadania konkursowego wskazanego w niniejszej wiadomości i wysłanie odpowiedzi na adres: [email protected] z tematem Good Loot Fallout w terminie do 8 kwietnia 2018. W mailu należy podać swoją dokładną ksywkę powiązaną z kontem na GRYOnline.pl;

3. Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie;

4. W przypadku wygranej, warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia (przycisk „Zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”);

5. Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo dnia 9 kwietnia 2018 do godziny 12:00. Wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na adres podany w profilu zwycięzcy w serwisie GRYOnline.pl.