Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2021, 21:05

autor: Karol Laska

Forza Horizon 4 pojawiła się na Steamie

Od dziś, to jest 9 marca 2021 roku, można zagrać na Steamie w jedną z najlepiej ocenianych „samochodówek” ostatnich lat, czyli Forza Horizon 4.

Dziś o 19:00 czasu polskiego na Steamie pojawiła się uznana gra samochodowa z 2018 roku pod tytułem Forza Horizon 4. To pierwszy raz w historii, gdy tytuł ze wspomnianej serii można uruchomić poza konsolami Xbox bądź platformą Microsoft Store, a więc nie da się ukryć, że mówimy o ważnym momencie dla twórców z Playground Games, dzięki któremu ich seria stanie się jeszcze bardziej popularna.

Standardową edycję produktu możecie zakupić za 214,99 zł. W sprzedaży dostępne są także wersje Deluxe (289,99 zł) oraz Ultimate (359,99 zł).

  1. Recenzja gry Forza Horizon 4 – tak się wygrywa bitwę o Anglię
  2. Forza Horizon 4 - poradnik do gry
  3. Strona internetowa marki Forza

Karol Laska

Karol Laska

Swoją żurnalistyczną przygodę rozpoczął na osobistym blogu, którego nazwy już nie warto przytaczać. Następnie interpretował irańskie dramaty i Jokera, pisząc dla świętej pamięci Fali Kina. Dziennikarskie kompetencje uzasadnia ukończeniem filmoznawstwa na UJ, ale pracę dyplomową napisał stricte groznawczą. W GOL-u działa od marca 2020 roku, na początku skrobał na potęgę o kinematografii, następnie wbił do newsroomu, a w pewnym momencie stał się człowiekiem od wszystkiego. Aktualnie redaguje i tworzy treści w dziale publicystyki. Od lat męczy najdziwniejsze „indyki” i ogląda arthouse’owe filmy – ubóstwia surrealizm i postmodernizm. Docenia siłę absurdu. Pewnie dlatego zdecydował się przez 2 lata biegać na B-klasowych boiskach jako sędzia piłkarski (z marnym skutkiem). Przesadnie filozofuje, więc uważajcie na jego teksty.

więcej