Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2021, 19:30

Football Manager 2022 na premierę w Xbox Game Pass

Kolejna gra trafi w momencie swojej premiery również do Xbox Game Pass. Tym razem mowa o nadchodzącym Football Manager 2022.

W SKRÓCIE:
  • Football Manager 2022 zadebiutuje 9 listopada bieżącego roku.
  • W dniu swojej premiery gra trafi do usługi Xbox Game Pass.
  • Produkcja dostępna będzie na pecetach i Xboksach.

W końcu doczekaliśmy się ogłoszenia daty premiery nadchodzącego Football Managera 2022. W kolejną odsłonę popularnej serii zagramy 9 listopada. Jednocześnie na stronie Xbox Wire zamieszczono wiadomość, która powinna ucieszyć niektórych fanów tytułu. Gra w dniu swojego debiutu trafi także do usługi Xbox Game Pass. Dotyczy to zarówno konsol Microsoftu, jak i pecetów.

Na razie trudno powiedzieć cokolwiek więcej na temat Football Managera 2022. Deweloperzy ze studia Sports Interactive do tej pory nie byli skorzy do dzielenia się wieloma informacjami o grze. Zdradzono jednak jedną dużą zmianę, która dotknie produkcję. W nowej odsłonie serii możliwe stanie się pokierowanie także kobiecym klubem piłkarskim. Z tej okazji Football Manager stał się oficjalnym partnerem drużyny Everton Women, która bierze udział w rozgrywkach FA Women's Super League.

W Football Managera 2022 zagramy na pecetach oraz Xboksie One i Series S/X. W przyszłości wydana zostanie również wersja Touch na Nintendo Switcha i urządzenia mobilne. Te drugie doczekają się także edycji Mobile. Gra ominie natomiast konsole PlayStation (prawdopodobnie).