Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2013, 17:05

autor: Hed

Football Manager 2014 zapowiedziany – autorzy szykują ponad 1000 poprawek

Football Manager 2014 wyjdzie przed końcem roku na platformach PC, Mac oraz Linux. Studio Sports Interactive i firma Sega ujawniły szczegóły gry – znajdziemy w niej ponad 1000 usprawnień względem poprzedniej edycji, w tym wsparcie dla zapisów w chmurze.

Football Manager 2014 wyjdzie przed końcem roku. - Football Manager 2014 zapowiedziany – autorzy szykują ponad 1000 poprawek - wiadomość - 2013-08-14
Football Manager 2014 wyjdzie przed końcem roku.

Studio Sports Interactive oraz firma Sega zapowiedziały grę Football Manager 2014, co raczej nikogo nie zaskoczyło, bo seria powraca co roku. W następnej odsłonie popularnego menadżera piłkarskiego otrzymamy podobno najwięcej funkcji i technicznych poprawek w historii. Deweloper chwali się, że przygotował ponad tysiąc usprawnień względem poprzedniej edycji i zapewnia, że Football Manager 2014 będzie najbardziej realistycznym podejściem do tematu.

Football Manager skorzysta z takich dodatków, jak obsługa chmury oraz Steam Workshop. Pierwszy z nich sprawi, że będziemy mogli prowadzić jedną rozgrywkę z dowolnej maszyny podłączonej do Internetu, bo zostanie ona zapisana na zewnętrznym serwerze. Wsparcie dla steamowego „warsztatu” umożliwi za to tworzenie i dzielenie się autorską zawartością, w tym zdjęciami, obrazkami czy wyzwaniami. Ostatnią z atrakcji przygotujemy w specjalnym edytorze, który będzie można ściągnąć bezpłatnie.

Football Manager 2014 zapowiedziany – autorzy szykują ponad 1000 poprawek - ilustracja #2

Oprócz tego, fani Football Managera mogą liczyć między innymi na ulepszony silnik 3D dla meczów, poprawki w zakresie taktyki, bardziej realistyczny system transferów i kontraktów, rozbudowane relacje między pracownikami, zawodnikami i konkurencyjnymi menadżerami, ulepszony interfejs i parę innych elementów. Po szczegółowe informacje odsyłamy Was na oficjalną stronę gry. Football Managera 2014 wyjdzie przed końcem roku na platformach PC, Mac oraz Linux. Złożenie zamówienia przedpremierowego da dostęp do wersji beta na 2 tygodnie przed premierą.

  1. Oficjalna strona serii Football Manager
Football Manager 2014 zapowiedziany – autorzy szykują ponad 1000 poprawek - ilustracja #3

W Football Manager wcielamy się w menadżera prowadzącego drużynę piłkarską i mamy wpływ na praktycznie każdy aspekt jej działania. Produkcja tworzona od lat przez studio Sports Interactive cieszy się powodzeniem, bo oferuje wysoki poziom szczegółowości, a jednocześnie jest łatwa w obsłudze. Poprzednia część menadżera, czyli Football Manager 2013, pobiła rekord sprzedaży całej serii. Stało się tak między innymi dzięki zabezpieczeniom antypirackim, jakie zastosowali twórcy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Football Manager 2014

Football Manager 2014