Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2012, 09:21

autor: Adrian Werner

Firma Ubisoft wypuściła DLC The Hidden Secrets do Assassin's Creed III

Posiadacze Przepustki Sezonowej do Assassin’s Creed III mogą już pobrać pierwszy dodatek DLC. Rozszerzenie zatytułowane jest The Hidden Secrets i wzbogaca grę o nowe misje, kostiumy, uzbrojenie oraz postacie do trybu multiplayer.

Assassin’s Creed III doczekało się pierwszego dodatku DLC. - Firma Ubisoft wypuściła DLC The Hidden Secrets do Assassin's Creed III - wiadomość - 2012-12-05
Assassin’s Creed III doczekało się pierwszego dodatku DLC.

Jeszcze przed premierą Assassin’s Creed III firma Ubisoft zapowiadała, że gra będzie intensywnie wspierana materiałami DLC. Teraz twórcy rozpoczęli realizację tych obietnic. Zadebiutował właśnie pierwszy z dodatków zatytułowany The Hidden Secrets. Mogą go już pobrać użytkownicy Xboksa 360, PlayStation 3 i pecetów posiadający Season Pass. Natomiast osoby, które nie wykupiły wspomnianej przepustki będą mogły nabyć DLC od 11 grudnia, choć nie wiemy jeszcze, ile przyjdzie im zapłacić.

  1. Assassin’s Creed III - strona oficjalna gry
  2. Recenzja gry Assassin's Creed III - asasyni w Ameryce
  3. Assassin's Creed III - poradnik do gry

Warto przy okazji zauważyć, że firma Ubisoft nabrała wody w usta, jeśli chodzi o dodatki do Assassin’s Creed III w wersji Wii U. Przedstawiciele wydawcy nie są w stanie ujawnić, kiedy The Hidden Secrets trafi na najnowszą konsolę firmy Nintendo. Wiadomo jedynie, że nastąpi to w późniejszym terminie.

Firma Ubisoft wypuściła DLC The Hidden Secrets do Assassin's Creed III - ilustracja #3

Wykupienie Przepustki Sezonowej do Assassin’s Creed III zapewnia dostęp do wszystkich pięciu planowanych DLC. Season Pass można nabyć w serwisie Uplay za 119,90 złotych, co według zapewnień Ubisoftu stanowi sumę niższą niż gdybyśmy chcieli kupić każdy z dodatków oddzielnie.

The Hidden Secrets wprowadza do Assassin’s Creed III trzy misje zatytułowane Lost Mayan Ruins, Ghost of War oraz Dangerous Secret. W sumie powinny one starczyć na około godzinę zabawy. Ukończenie każdego z zadań zapewni dostęp do nowego uzbrojenia. DLC oferuje także dodatkowe kostiumy dla Connora oraz wzbogaca tryb multiplayer o dwie postacie.

Warto dodać, że w planach są również bardziej ambitne dodatki. Pierwszy z nich zatytułowany zostanie Tyrania Króla Jerzego Waszyngtona. Będzie to nowa mini-kampania, która pójdzie w kierunku historii alternatywnej. Jej akcja rozpocznie się w 1783, zaraz po zakończeniu Rewolucji Amerykańskiej. Po zwycięstwie Jerzy Waszyngton ogłasza się królem i na barki Connora spada obowiązek wyeliminowania tyrana.

W planach jest również DLC zatytułowane Battle Hardened Pack, które przeznaczone będzie jedynie do trybu multiplayer. Dodatek wprowadzi nowe mapy i grywalne postacie, choć na razie nie ujawniono żadnych konkretów na ten temat.