Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 października 2020, 17:00

autor: Karol Laska

Final Fantasy XVI - ukończono podstawowe prace produkcyjne

Sqaure Enix zawarło w swojej ofercie rekrutacyjnej informację o tym, że podstawowe prace nad Final Fantasy XVI zostały zakończone. Sporo ważnych elementów wciąż pozostaje w fazie produkcyjnej.

Produkcja Final Fantasy XVI przebiega bez większych problemów. Square Enix szuka przez swoją stronę internetową ludzi, którzy wspomogliby deweloperów własnymi umiejętnościami, aby dokończyć resztę gry. W informacji o rekrutacji koncern zawarł także notkę, jakoby podstawowy etap prac przebiegł zgodnie z planem, choć zostało jeszcze sporo elementów do udoskonalenia – w tym między innymi walki z bossami. Tytuł zadebiutuje na PlayStation 5, ale nadal nie wiemy, kiedy się to stanie (w 2021 roku powinniśmy uzyskać więcej konkretnych informacji). W pierwszym zwiastunie występowała również wzmianka o wersji dzieła na PC, ale została ona usunięta.

Karol Laska

Karol Laska

Swoją żurnalistyczną przygodę rozpoczął na osobistym blogu, którego nazwy już nie warto przytaczać. Następnie interpretował irańskie dramaty i Jokera, pisząc dla świętej pamięci Fali Kina. Dziennikarskie kompetencje uzasadnia ukończeniem filmoznawstwa na UJ, ale pracę dyplomową napisał stricte groznawczą. W GOL-u działa od marca 2020 roku, na początku skrobał na potęgę o kinematografii, następnie wbił do newsroomu, a w pewnym momencie stał się człowiekiem od wszystkiego. Aktualnie redaguje i tworzy treści w dziale publicystyki. Od lat męczy najdziwniejsze „indyki” i ogląda arthouse’owe filmy – ubóstwia surrealizm i postmodernizm. Docenia siłę absurdu. Pewnie dlatego zdecydował się przez 2 lata biegać na B-klasowych boiskach jako sędzia piłkarski (z marnym skutkiem). Przesadnie filozofuje, więc uważajcie na jego teksty.

więcej