filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 kwietnia 2022, 11:19

autor: Marcin Nic

Filmowy Ghost of Tsushima znalazł scenarzystę

Filmowa wersja Ghost of Tsushima jest prawdopodobnie najbardziej wyczekiwaną adaptacją gry komputerowej. Chociaż na jej temat nie wiemy zbyt wiele, to jednak poznaliśmy nazwisko osoby odpowiedzialnej za historię.

Jak podaje serwis Deadline, scenarzystą filmowego Ghost of Tsushima został Takashi Doscher. Szerszej publiczności znany jest on między innymi z takich filmów jak Tylko oraz Still, w których odpowiadał za reżyserię oraz scenariusz.

Takashi dołączy więc do Chada Stahelskiego, znanego głównie jako twórca Johna Wicka. Odpowiadać będzie on za reżyserię widowiska opartego o grę znaną z konsol PlayStation.

Niestety na tę chwilę nie wiadomo nic na temat szczegółów dotyczących filmu Ghost of Tsushima. Miejmy jednak nadzieję, że twórcy ekranizacji zdecydują się na utrzymanie ducha wirtualnej wersji. Co jak co, ale opowieść Jina Sakaia idealnie nadaje się na przeniesienie na wielki ekran.

Ghost of Tsushima będzie kolejną po Uncharted ekranizacją gry od Sony. Być może sukces tego projektu sprawi, że Japończycy zdecydują się na ukazanie swoich innych tytułów na wielkim ekranie. Trzeba przyznać, że mają w swoim portfolio wiele produkcji, które idealnie będą się do tego nadawały.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w końcu wylądował w GRYOnline.pl. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Miłośnik NBA, który uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej