Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 marca 2016, 15:12

autor: luckie

Film Assassin's Creed otrzyma kontynuację

Producenci zapowiedzianego na końcówkę tego roku filmu Assassin's Creed najwyraźniej spodziewają się hitu, gdyż podjęto już decyzję o stworzeniu jego kontynuacji. W sequelu powróci Michael Fassbender, odtwórca głównej roli w pierwszej części.

Choć na kinową adaptację popularnej serii gier Assassin’s Creed przyjdzie nam jeszcze poczekać do 21 grudnia bieżącego roku (w Polsce premierę zaplanowano na 6 stycznia 2017 roku), wytwórnia New Regency oficjalnie planuje już jej kontynuację. Jak dowiedział się serwis Tracking Board, w sequelu ponownie wystąpi Michael Fassbender, czyli aktor wcielający się w filmowego asasyna Calluma Lyncha i jego XV-wiecznego hiszpańskiego przodka Aguilara de Agarorobo. Z przyczyn oczywistych nie ma na razie żadnych informacji na temat zarysu fabularnego kolejnego filmu.

Czy kolejne odsłony Assassin's Creed zaleją również kina? - Film Assassin's Creed otrzyma kontynuację - wiadomość - 2016-03-08
Czy kolejne odsłony Assassin's Creed zaleją również kina?

Jeśli jesteś fanem flagowego cyklu gier akcji od firmy Ubisoft i wybierasz się do kina na Assassin’s Creed, możesz się spodziewać wielu nawiązań do oryginału, mimo że film nie jest bezpośrednią adaptacją którejkolwiek z licznych odsłon. Powróci motyw odwiecznej wojny między tytułowymi Asasynami i Zakonem Templariuszy oraz śledzenia losów dawnego przodka.

Przypominamy, że w produkcji filmu Assassin’s Creed wzięli udział Justin Kurzel (reżyser), wspomniany wcześniej Michael Fassbender (odtwórca głównej roli) i Marion Cotillard, czyli trio, które dało nam ubiegłorocznego Makbeta.

  1. Strona filmu Assassin’s Creed w serwisie 20th Century Fox