Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2014, 13:45

autor: Meehow

FIFA World – startuje polska otwarta beta

FIFA World – darmowa gra z serii FIFA – w końcu dociera do Polski. Już teraz można wziąć udział w jej otwartych beta-testach. Gra oferuje m.in. tryb Ultimate Team, Sezony Online i Turnieje Jednego Gracza. W wersji polskiej komentują Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz.

FIFA World - FIFA World – startuje polska otwarta beta - wiadomość - 2014-03-07
FIFA World

FIFA World to gra z serii FIFA, która oparta została na modelu biznesowym free-to-play i dedykowana jest wyłącznie komputerom osobistym. Firma Electronic Arts ogłosiła, że ruszyły polskie otwarte beta-testy tej produkcji i można w nich wziąć udział, rejestrując się na oficjalnej stronie FIFA World. Wcześniej grę testowali gracze z Brazylii, Rosji i Australii. W FIFA World da się stworzyć własny klub piłkarski (w trybie Ultimate Team), składający się z prawdziwych zawodników, a także korzystać ze wszystkich opcji transferowych: kupowania, sprzedawania czy wymieniania gwiazd futbolu. Istnieje możliwość szybszego odblokowania nowych zawodników, którymi można zasilić swoją drużynę, za pośrednictwem mikropłatności. Swój klub można również sprawdzić w trybie Turniej Jednego Gracza w starciu z autentycznymi klubami piłkarskimi i uzyskać nagrody za wygrane mecze. W trybie Sezony Online, znanym chociażby z FIFY 14, dano możliwość zagrania prawdziwymi klubami przeciw innym graczom, w walce o najwyższe miejsce w tabeli.

W grze w sumie dostępnych jest ponad 600 klubów piłkarskich z 31 licencjonowanych lig, w tym polskiej Ekstraklasy. Ponadto znajdziemy tutaj reprezentację Polski. W produkcie EA Sports nie zabrakło funkcji społecznościowych, dzięki którym gracze mogą chwalić się swoimi golami czy innymi efektowymi akcjami w Centrum Społeczności, a także dyskutować o bieżących wydarzeniach i wynikach.

FIFA World jest dostępna w pełnej, polskiej wersji językowej - głosów użyczają Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz, znany polskim kibicom duet komentatorów. Według wydawcy, gra ruszy na średniej klasy komputerach typu desktop i laptop, podłączonych na stałe do Internetu oraz posiadających zainstalowany program Origin.