Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2021, 14:05

autor: AlexB

FIFA 21 trafi do Xbox Game Pass Ultimate i EA Play

6 maja do biblioteki abonamentu EA Play (i w konsekwencji również do Xbox Game Pass Ultimate) trafi FIFA 21, czyli najnowsza odsłona słynnej serii gier piłkarskich od EA Sports. W przyszłym miesiącu pojawi się w niej także Knockout City.

Choć czasy są ciężkie, emocji związanych z piłką nożną zdecydowanie nie brakuje. Jeśli jeszcze jest ich Wam mało i chcielibyście je doświadczyć również w świecie elektronicznym, a nie mieliście jeszcze okazji zagrać w FIF-ę 21, to mamy dla Was dobre wieści. Firma Electronic Arts ogłosiła bowiem, że najnowsza odsłona głośnego cyklu symulatorów piłkarskich trafi do podstawowego abonamentu EA Play (wcześniej była wyłącznie w droższym EA Play Pro) na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S. Stanie się to 6 maja.

Warto przypomnieć, że jeśli ktoś opłaca subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate na platformach firmy Microsoft, to również otrzyma dostęp do FIF-y 21. EA Play wchodzi bowiem w skład tej usługi.

To jednak jeszcze nie koniec atrakcji, jakie szykuje na maj firma Electronic Arts dla osób opłacających abonament EA Play. 21 dnia tego miesiąca w bibliotece subskrypcji pojawi się premierowa produkcja - Knockout City. Jest to sieciowa gra akcji inspirowana klasycznym zbijakiem, utrzymana w mocno „arcade'owym” stylu.

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem abonamentu EA Play, to na wszystkich platformach, na których jest on dostępny, kosztuje 14,99 złotych za miesiąc. Prócz dostępu do szerokiej biblioteki gier gwarantuje on zniżki na produkcje z katalogu Electronic Arts oraz opcję wcześniejszego uruchomienia wybranych premier nawet na 10 godzin gry.

Jeśli jednak bardziej interesuje Was Xbox Game Pass Ultimate, to miesięczna opłata za tę usługę wymaga wydania 54,99 złotych (pierwszy miesiąc jest jednak za 4 złote). Abonament ten oferuje mnóstwo korzyści – prócz dostępu do okazałej biblioteki gier zarówno na PC, jak i konsole Xbox, mowa tu także o ekskluzywnych zniżkach w sklepie Microsoftu, różnych darmowych bonusach czy możliwości grania w chmurze na telefonach i tabletach z systemem Android.

  1. Oficjalna strona gry FIFA 21
  2. Recenzja gry FIFA 21 - EA, znowu to zrobiliście
  3. FIFA 21 – poradnik do gry