Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2021, 13:05

autor: AlexB

Poprawki w trybach kariery oraz FUT w nowym patchu do FIFA 21

FIFA 21 w wersjach na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One oraz Xboksa Series X/S otrzymała kolejny patch, oznaczony numerem 10. Poprawia on sporo błędów w sieciowym trybie Ultimate Team oraz singlowej karierze.

W SKRÓCIE
  1. FIFA 21 na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One oraz Xboksa Series X/S otrzymała kolejną aktualizację.
  2. Nosi ona numer 10 i poprawia szereg błędów w trybach FIFA Ultimate Team i singlowej kariery.
  3. Łatka aktualizuje także niektóre stroje, stadiony itp.

Osoby lubiące spędzać swój czas przy najnowszej odsłonie słynnego cyklu symulatorów piłki nożnej od firmy EA Sports, czyli FIF-ie 21, doczekały się kolejnego patcha do tego tytułu. Został on oznaczony numerem 10. Powinien się on zacząć ściągać automatycznie, jeśli macie zainstalowany tytuł na PC (za pośrednictwem Steama bądź Origina), PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One bądź Xboksie Series X/S (chyba że macie tę opcję wyłączoną). Czego można się po nim spodziewać?

Przede wszystkim najnowsza aktualizacja do gry FIFA 21 wprowadza szereg poprawek do wzbudzającego spore kontrowersje w niektórych kręgach sieciowego trybu Ultimate Team. Wyeliminowano błędy związane między innymi z nieprawidłowym wyświetlaniem komunikatu o odnalezieniu rywala, choć tak się nie stało, nieprecyzyjnym określeniem obu graczy na ekranie końcowym jako „FUT Founders”, zbyt długim wczytywaniem wiadomości czy niezbyt wyraźnym bądź po prostu złym wyświetlaniem interfejsu.

Poprawki w trybach kariery oraz FUT w nowym patchu do FIFA 21 - ilustracja #1
Nowy patch do gry FIFA 21 zawiera szereg poprawek.

Dzięki patchowi 10 ulepszeń doczekał się także singlowy tryb kariery w FIF-ie 21. Ekipa z EA Sports poprawiła w nim błędy związane ze zbyt wysokim spadkiem wytrzymałości gracza po wprowadzeniu go na boisko oraz niezaliczaniem jednego z osiągnięć. Ponadto posiadacze tytułu na konsolach nowej generacji mogą cieszyć się z wyeliminowania buga związanego z niewyświetlaniem modeli młodych graczy.

Najnowsza łatka do FIF-y 21 oferuje także uaktualnienie części strojów, piłek oraz stadionów oraz modeli zawodników. Zawiera ona także pewne interesujące usprawnienie techniczne. Otóż dzięki niej posiadacze PlayStation 5 mogą cieszyć się lepszymi wibracjami pada. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

Rzecz jasna wsparcie dla FIF-y 21 nie zakończy się na tej aktualizacji. W najbliższych miesiącach, przynajmniej do czas wydania kolejnej odsłony cyklu, co powinno nastąpić na przełomie września i października tego roku, możemy spodziewać się następnych łatek.

  1. Oficjalna strona gry FIFA 21
  2. Recenzja gry FIFA 21 - EA, znowu to zrobiliście
  3. FIFA 21 – poradnik do gry