Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2018, 18:05

autor: Ender

Fat[EX] Courier Simulator to symulator kuriera pocztowego polskiego studia Rebelia Games

Katowickie studio Rebelia Games oraz firma PlaWay zapowiedziały nową oryginalną produkcję, którą jest symulator pracy kuriera pocztowego. Gra zatytułowana Fat[EX] Courier Simulator pojawi się na komputerach PC w 2019 roku.

Mimo upływu lat producenci wszelkiej maści symulatorów znajdują ciągle pomysły na nowe i w pełni oryginalne produkcje. Jedną z nich jest zapowiedziana właśnie gra Fat[EX] Courier Simulator, która pozwoli nam wcielić się w niezwykle zapracowanego kuriera pocztowego. Dystrybutorem tytułu jest polska firma PlayWay, a producentem katowickie studio Rebelia Games, które pracuje obecnie także nad Junkyard Simulator, symulatorem zarządzania złomowiskiem. Fat[EX] Courier Simulator ukaże się na komputerach PC w 2019 roku.

W trakcie rozgrywki wcielimy się w pracownika firmy kurierskiej Fat[EX], specjalizującej się w trudnych i skomplikowanych zleceniach. Zabawa zostanie ukazana z perspektywy trzeciej osoby. Na graczy czekać będzie szereg zróżnicowanych i ograniczonych czasowo zadań. Będziemy musieli żonglować paczkami przedzierając się przez zatłoczone ulice, dostarczać przesyłki do sprawiających kłopoty klientów, a także unikać innych nieprzewidzianych przeszkód, takich jak np. agresywne psy wartownicze. Oczywiście cały czas mamy dbać, by przesyłki nie uległy uszkodzeniom i pamiętać, że rzucanie nimi w trudno dostępne drzwi klientów nie zawsze będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli wykażemy się w pracy, awansujemy i otrzymamy możliwość pokierowania dostawczą furgonetką. Fat[EX] Courier Simulator zbudowane zostało na podstawie silnika Unreal Engine 4.

  1. Fat[EX] Courier Simulator w serwisie Steam
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fat[EX] Courier Simulator

Fat[EX] Courier Simulator