Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2021, 16:00

autor: AlexB

Farming Simulator 22 - premiera w listopadzie, pre-order i nowy zwiastun

Poznaliśmy datę premiery gry Farming Simulator 22. Kolejna odsłona tego popularnego cyklu, w którym mamy okazję objąć kontrolę nad własnym gospodarstwem, ukaże się na PC (w tym także Macach), PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One, Xboksie Series X/S oraz Googla Stadia.

W SKRÓCIE
  1. FS 22 zadebiutuje w listopadzie tego roku.
  2. Wystartowała przedsprzedaż tytułu. Można go kupić na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One, Xboksa Series X/S oraz Googla Stadia.

Od początku bieżącego roku otrzymaliśmy już całkiem sporo informacji na temat Farming Simulator 22. Odpowiedzialne za tę kolejną odsłonę popularnego cyklu symulatorów gospodarstwa rolnego studio GIANTS Software ociągało się jednak z podaniem dokładnej daty premiery. Poznaliśmy ją dopiero dzisiaj. Zgodnie z tym, co ogłosiła szwajcarska ekipa, jej najnowsze dzieło ukaże się na PC (w tym także Macach), PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One, Xboksie Series X/S oraz Googla Stadia 22 listopada bieżącego roku. Będzie ono posiadało polską wersję językową.

Przy okazji w sieci pojawił się także nowy zwiastun Farming Simulator 22. Możecie go obejrzeć poniżej.

Jeśli zainteresował Was ten tytuł, to można już składać zamówienia przedpremierowe na niego. Wersję na PC wyceniono na 39,99 euro (około 180 złotych), na konsole PlayStation na 209 złotych, a na Xboksy 229,99 złotych.

Każda osoba, która zdecyduje się na pre-order, otrzyma za darmo CLAAS XERION SADDLE TRAC Pack. Znajdzie się w nim kilka bonusowych pojazdów, w tym ciągniki Fendt 900 Vario oraz Massey Ferguson MF 8S.

Przypominamy, że do sprzedaży ma także trafić edycja kolekcjonerska tytułu, w której, prócz samej gry, znajdą się m.in. 24 naklejki oraz lampa sygnalizacyjna z łączem USB. Więcej szczegółów znajdziecie w tej wiadomości.

Farming Simulator 22 - premiera w listopadzie, pre-order i nowy zwiastun - ilustracja #1
Na osoby, które kupią FS 22 w przedsprzedaży, czekają dodatkowe atrakcje.

Farming Simulator 22 ma być produkcją wyjątkową z kilku powodów. Przede wszystkim znajdzie się w niej szereg nowości, jak chociażby łańcuchy produkcyjne, dynamiczne pory roku czy rodzaje upraw. Po drugie natomiast będzie to pierwsza odsłona cyklu wydawana samodzielnie przez studio GIANTS Software. Jak zauważa Christian Ammann, prezes szwajcarskiej firmy, jest to bardzo istotny kamień milowy dla całej serii.

Więcej informacji na temat Farming Simulator 22 mamy usłyszeć podczas nadchodzącej imprezy FarmCon. Odbędzie się ona w dniach 21-23 lipca.

  1. Oficjalna strona serii Farming Simulator