Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2021, 21:25

Farm Manager 2021 opóźniony przez wyprzedaż Steama

Farm Manager 2021 zaliczy lekki poślizg. Powód? Twórcy chcą uniknąć premiery jednocześnie z rozpoczęciem Golden Week Sale na Steamie.

Od premiery pełnej wersji Farm Managera 2021 miał nas dzielić zaledwie jeden dzień. Jednakże polskie studio Cleversan Software zdecydowało się przesunąć debiut na późniejszy termin. Na szczęście opóźnienie jest nieznaczne. Nowy Farm Manager będzie dostępny na Steamie 6 maja.

Nie jest to pierwsze opóźnienie, jakie zaliczyła ta produkcja. Dzieło łódzkiego zespołu miało zadebiutować jeszcze w 2020 roku, ale twórcy uznali, że gra potrzebuje dalszych testów. O dziwo, tym razem zmiana daty wydania Farm Managera 2021 wynika nie z chęci doszlifowania rozgrywki bądź obecności błędów, lecz... promocji na Steamie. Po sieci krążą bowiem informacje o nadchodzącej wyprzedaży na platformie firmy Valve w związku z japońskim długim weekendem i zespół Cleversan Software obawiał się, że odbije się to negatywnie na premierowej sprzedaży gry. Powód to cokolwiek kuriozalny i nie zachwycił graczy szykujących się do czwartkowej przygody z tytułem. Niemniej nie mają oni wyboru: muszą poczekać do przyszłego tygodnia.