Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2015, 21:00

autor: Renox

Far Cry 4: Valley of the Yetis – nowe DLC zadebiutuje 10 marca

Studio Ubisoft ogłosiło, kiedy możemy spodziewać się premiery nowego dodatku DLC do Far Cry 4. Rozszerzenie o tytule Valley of the Yetis zadebiutuje na europejskim rynku 10 marca i pozwoli stanąć oko w oko z bezwzględną grupą wyznawców i krwiożerczymi bestiami Yeti. Co istotne, wspomniana data premiery związana jest wyłącznie z wersją PC, X360 oraz XOne. Posiadacze konsol PS3 i PS4 będą musieli poczekać do 11 marca.

Jeżeli uważacie, że podczas swojej przygody z Far Cry 4 zwiedziliście już każdy możliwy zakamarek w Kyrat, mamy dla Was bardzo dobre wieści. Studio Ubisoft oficjalnie zapowiedziało, że już niedługo na rodzimym rynku zadebiutuje nowy dodatek DLC do wspomnianej produkcji - Far Cry 4: Valley of the Yetis. 10 marca ukaże się edycja tworzona z myślą o PC, Xbox 360 oraz Xbox One. Natomiast posiadacze konsol PlayStation 3 i PlayStation 4 będą musieli poczekać jeden dzień dłużej. Gracze otrzymają możliwość zabawy w pojedynkę, jak również w trybie kooperacji przy wykorzystaniu postaci Hurka.

Wspomniane rozszerzenie dostępne będzie zarówno osobno, jak i w ramach przepustki sezonowej. W omawianym dodatku ponownie wcielimy się w osobę Ajaya Ghale’a, który tym razem rozbija się helikopterem w bardzo niegościnnym miejscu. W Valley of the Yetis nasz protagonista będzie musiał stawić czoło zarówno krwiożerczym bestiom Yeti, jak i sukcesywnie wzbogacać swój arsenał, aby móc przeciwstawić się częstym atakom brutalnej grupy wyznawców. Prawdziwe, tajemnicze zło znajdować się ma jednak w samym sercu tytułowej doliny. Brzmi nieco zabawnie, ale nie da się ukryć, że znakomita część graczy nie pogardzi sposobnością spędzenia kilku dodatkowych godzin w uniwersum najnowszego Far Cry’a.

Zapowiedź daty premiery omawianego dodatku przyniosła ze sobą również kilka interesujących screenów, jak i zwiastun dostępny w polskiej wersji językowej.

Far Cry 4: Valley of the Yetis – nowe DLC zadebiutuje 10 marca - ilustracja #1
Far Cry 4: Valley of the Yetis – nowe DLC zadebiutuje 10 marca - ilustracja #2
Far Cry 4: Valley of the Yetis – nowe DLC zadebiutuje 10 marca - ilustracja #3