Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2012, 09:04

Far Cry 3 idzie jak świeże bułeczki. Top 10 Steam (2 - 8 grudnia)

Far Cry 3 jest najlepiej sprzedającą się grą w ubiegłym tygodniu w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam. Zobacz jakie inne tytuły załapały się do pierwszej dziesiatki.

Przedstawiamy najnowsze notowania listy bestsellerów sieciowej usługi dystrybucji elektronicznej Steam za okres od 2 do 8 grudnia.

W poprzednim notowaniu Far Cry 3 okupował dolną część listy, ale w tym losy tej niesamowicie wciągającej gry wyglądają już znacznie lepiej. Sandbox w najlepszym tego słowa znaczeniu, pełen akcji, przygody i ukrytych miejsc.

Na listę powrócił także Assassin's Creed III oraz, po dłuższej nieobecności, ArmA II: Combined Operations. Czyżby oczekiwanie na samodzielne DayZ zbytnio się graczom dłużyło, że postanowili jak najszybciej zapuścić się na terytorium opanowane przez zombie?

Na miejscu siódmym, dzięki interesującej ofercie przedpremierowej przycupnęło Don't Starve, które nie tak dawno opisywaliśmy w naszej zapowiedzi. Dwa oczka niżej znalazło się Forge, strzelankowe MMO wybrane przez graczy spośród szerokiej oferty Steam Greenlight.

1.

Far Cry 3

2.

Call of Duty: Black Ops II

3.

Counter-Strike: Global Offensive

4.

Left 4 Dead 2

5.

Borderlands 2

6.

Assassin's Creed III

7.

Don't Starve

8.

Portal 2

9.

Forge

10.

ArmA II: Combined Operations