Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 czerwca 2022, 21:36

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Znana gwiazda dołącza do obsady ekranizacji Fallout od Amazon

Powiększa się obsada serialowej ekranizacji znanej gry RPG – Fallout. Odpowiedzialna za projekt platforma Amazon ogłosiła właśnie, iż szeregi zespołu zasili gwiazda takich produkcji jak Twin Peaks czy Diuna.

Fallout/ Materiały promocyjne.

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że obsada serialowego Fallouta zyskała znaną hollywoodzką gwiazdę w osobie Waltona Gogginsa. Wielu z Was zapewne kojarzy aktora z takich megaprodukcji jak Ant-Man i Osa, Django czy Tomb Raider. Jak się okazuje, wytwórnia Amazon nie spoczywa na laurach i zakontraktowała kolejnych rozpoznawalnych artystów.

Jak donosi serwis Variety, Kyle MacLachlan, Xelia Mendes-Jones oraz Aaron Moten zagrają w serialu na podstawie kultowej serii gier Fallout. Niestety póki co nie podano, w kogo wcieli się wspomniana trójka aktorów. Wiadomo jedynie, że mają status tzw. „series regulars” co oznacza, że nie będą to jedynie role epizodyczne.

Kyle MacLachlan najbardziej znany jest z popularnego w latach 90. serialu Twin Peaks. Wystąpił również w Diunie z 1984 roku. Natomiast Xelia Mendes-Jones to zupełnie nowa artystka, która dopiero stawia swoje pierwsze kroki w aktorstwie. Wkrótce będziemy mogli ją zobaczyć w drugim sezonie Koła czasu. Z kolei Aaron Moten znany jest z Nigdy nie jest za późno oraz seriali Długa noc i Rodzina w oparach.

Za projekt odpowiadają Jonathan Nolan i Lisa Joy, którzy są producentami wykonawczymi. Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy dzieło zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video.

Amazon Prime Video kupisz tutaj

Na koniec spieszę z wyjaśnieniami dla tych, którzy są na bakier z grami wideo. Fallout będzie serialem na podstawie popularnej serii produkcji RPG opowiadających o alternatywnym świecie, gdzie ludzie szybko odkryli sposób na stworzenie energii atomowej. Niestety, doprowadza to do masowej zagłady. Jako jedni z ocalałych, wyruszamy w niesamowitą podróż po Stanach Zjednoczonych (lub tym, co z nich zostało), w trakcie której zmuszeni jesteśmy walczyć o przetrwanie.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.