Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 maja 2019, 16:20

autor: Serek

Fallout 76 niebawem otrzyma osobiste automaty sprzedażowe

Za kilka dni gra Fallout 76 otrzyma nową aktualizację, która wprowadzi między innymi osobiste automaty sprzedażowe oraz miejsca do wymiany legendarnych przedmiotów na akcje (nową walutę w grze).

Nowa aktualizacja do gry Fallout 76 wprowadzi wiele nowości. - Fallout 76 niebawem otrzyma osobiste automaty sprzedażowe - wiadomość - 2019-05-03
Nowa aktualizacja do gry Fallout 76 wprowadzi wiele nowości.

Studio Bethesda podzieliło się z graczami informacją na temat najważniejszych elementów łatki nr 9 do gry Fallout 76. Patch ukaże się 7 maja i podobnie jak poprzednie, będzie częścią Wild Appalachia - serii aktualizacji wprowadzających do produkcji dodatkową zawartość i opcje. Pełną listę nowości oraz zmian, które wniesie łatka nr 9, poznamy w dniu jej premiery.

A co wiemy już dziś? Aktualizacja wprowadzi do gry osobiste automaty sprzedażowe, które pozwolą zmienić C.A.M.P. w prowizoryczny rynek. Dzięki temu gracze będą mogli sprzedawać wytworzone lub znalezione przedmioty innym graczom. Po skonstruowaniu automatu sprzedażowego wystarczy tylko przypisać do niego odpowiedni sprzęt ze skrytki i wyznaczyć za niego cenę. Twórcy nie zapomnieli także o tym, że to reklama jest dźwignią handlu. Dlatego po tym, jak zapełnicie sklep towarami, położenie Waszego obozu zostanie zaznaczone na mapie innych graczy (pod warunkiem, że nie ma wyznaczonej nagrody za Waszą głowę).

„Kupiec korzenny Emhyr var Emreis” - Fallout 76 niebawem otrzyma osobiste automaty sprzedażowe - wiadomość - 2019-05-03
„Kupiec korzenny Emhyr var Emreis”

Na pustkowia trafią także automaty do legendarnej wymiany. Będzie można wymienić w nich legendarne akcje (nowy typ waluty) na legendarne przedmioty. Zostanie dodana także opcja rozłożenia legendarnych przedmiotów i zamiany ich w akcje. Automaty będą dostępne na stacjach kolejowych w całych Appalachach. Twórcy przyjrzeli się także wynikom ankiety (w której proszono graczy o wskazanie ulubionego atrybutu w trybie przetrwania) i w oparciu o nie planują wprowadzić nową statystykę nazwaną „wynik przetrwania”. Szczegóły jej działania są opisane na stronie komunikatu o zawartości zbliżającej się łatki.

Prócz wyżej wspomnianych nowości, aktualizacja nr 9 wprowadzi także zmiany w uzbrojeniu (wzmocnienie broni plazmowej, poprawki błędów wybuchowej strzelby czy wytwarzanie amunicji do miotacza ognia). Ostatnim ciekawym dodatkiem będą gabloty, które umożliwią zaprezentowanie np. kolekcji rzadkich przedmiotów w obozie. Ten element wymaga jednak dopracowania i zadebiutuje kilka tygodni po premierze łatki nr 9. Przypomnijmy, że Fallout 76 ukazał się 14 listopada 2018 roku na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Fallout 76
  2. Fallout 76 - poradnik do gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fallout 76

Fallout 76