Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2018, 10:50

Fallout 4 – mod Northern Springs wprowadza ogromną krainę

Po dwóch latach pracy moderzy zaprezentowali Northern Springs DLC, fanowski dodatek, który wzbogaca mapę świata z Fallouta 4 o wielką ośnieżoną lokację pełną… duchów.

Mod zaoferuje m.in. ciekawych towarzyszy. - Fallout 4 – wielki mod wprowadza ośnieżoną krainę - wiadomość - 2018-07-16
Mod zaoferuje m.in. ciekawych towarzyszy.

Choć pracownicy Bethesdy nie mieli nic wspólnego z powstaniem moda, został on nazwany Northern Springs DLC, gdyż jego zawartość śmiało może konkurować z oficjalnymi dodatkami do Fallouta 4. Twórcy modyfikacji uważają, że jest większa niż jakiekolwiek wydane do gry DLC. Oprócz wielkiej krainy, moderzy przygotowali czterech w pełni udźwiękowionych towarzyszy, rozbudowaną linię fabularną, nowych przeciwników i osady, kilka dodatkowych broni oraz pancerz.

Northern Springs to zupełnie nowa lokacja na mapie Fallouta 4. Dominują w niej obsypane śniegiem lasy, w których przeżyją tylko postacie z wysokim poziomem doświadczenia (minimum 40). Według moderów kraina ma do zaoferowania ok. 50 miejsc do odkrycia i łącznie 25 nowych questów. Raz na jakiś czas gracze eksplorujący Northern Springs spotkają także… duchy. Przynajmniej jeden z nich otrzyma rolę w fabularnym zadaniu.

Aby zaprezentować zawartość przygotowanego przez siebie „DLC”, twórcy przygotowali materiały wideo, ukazujące zaśnieżone okolice Northern Springs:

Więcej informacji oraz możliwość pobrania moda znajdziecie na stronie Nexusmods. Warto w niego zagrać, aby przygotować się na nadchodzącą wielkimi krokami premierę Fallouta 76, który wprowadzi do postapokaliptycznej serii tryb multiplayer.

Twórcy przygotowali nowe „ośnieżone” tekstury. - Fallout 4 – wielki mod wprowadza ośnieżoną krainę - wiadomość - 2018-07-16
Twórcy przygotowali nowe „ośnieżone” tekstury.