Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2017, 10:10

autor: Adrian Werner

Fade to Silence - pierwsze fragmenty rozgrywki z survivalu od THQ Nordic

W sieci pojawił się filmik z pierwszymi fragmentami rozgrywki z Fade to Silence, czyli survivalowej gry od firmy THQ Nordic, która dzisiaj wieczorem zadebiutuje we wczesnym dostępie.

FADE TO SILENCE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Black Forest Games
  2. Wydawca: THQ Nordic
  3. Gatunek: survival
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery we wczesnym dostępnie: 14 grudnia 2017 r.

W zeszłym tygodniu, podczas gali The Game Awards, firma THQ Nordic zapowiedziała survivalową grę Fade to Silence. Udostępnione wtedy materiały ograniczyły się do screenów i zwiastuna. Teraz wreszcie otrzymaliśmy pierwsze fragmenty rozgrywki.

Filmik trwa około pięciu minut i został opublikowany przez serwis IGN. Możemy na nim zobaczyć m.in. eksplorację mroźnego postapokaliptycznego świata, walkę z potworami, interakcje z postaciami niezależnymi, gromadzenie surowców oraz rozbudowę bazy.

Jedną z atrakcji ma być możliwość jazdy psim zaprzęgiem. - Fade to Silence - pierwsze fragementy rozgrywki z survivalu od THQ Nordic - wiadomość - 2017-12-14
Jedną z atrakcji ma być możliwość jazdy psim zaprzęgiem.

Na więcej materiałów nie będziemy musieli czekać długo, gdyż Fade do Silence trafi dzisiaj wieczorem do sprzedaży w Steam Early Access. Wczesna wersja dostępna będzie wyłącznie na PC, ale pełne wydanie zawita również na konsole, choć na razie nie wiemy na jakie dokładnie.

Przypomnijmy, że gra powstaje w studiu Black Forest Games. Zespół do tej pory specjalizował się w platformówkach, mając na koncie takie tytuły jak Bubsy: The Woolies Strike Back, Rogue Stormers czy Giana Sisters: Twisted Dreams. Fade do Silence to zdecydowanie najambitniejsza gra zespołu i do tego należy do gatunku, w którym deweloperzy nie mają dużego doświadczenia, więc wypuszczenie projektu wpierw we wczesnym dostępie ma sens.

Premiera pełnej wersji nastąpi w sierpniu przyszłego roku. Edycja, która trafi dzisiaj do sprzedaży, ma posiadać wszystkie zaplanowane mechanizmy rozgrywki, a przez kolejnych osiem miesięcy autorzy zamierzają skoncentrować się na ulepszaniu gry oraz rozbudowywaniu jej zawartości.

  1. Oficjalna strona THQ Nordic
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fade to Silence

Fade to Silence