Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2020, 23:19

autor: Czaruś

Exclusive na PS5 - Returnal, to kosmiczny dzień świstaka

Returnal jest to gra akcji od studia Housemarque zmierzająca jako exclusive na konsolę PS5. Tytuł został zapowiedziany podczas wydarzenia The Future of Gaming. Wcielimy się w astronautkę przeżywającą po wielokroć rozbicie swojego statku na tajemniczej planecie.

Twórcy ciepło przyjętego shoot ‘em upa Resogun ze studia Housemarque postanowili nieco zwolnić tempo, choć wciąż nie odkładają broni – na dzisiejszym organizowanym przez Sony pokazie The Future of Gaming zapowiedzieli grę akcji Returnal, połączenie strzelanki TPP oraz roguelike’a. Tytuł będzie exclusive’em na konsolę PS5, data jego premiery nie jest jeszcze znana.

Gra pozwoli nam wcielić się w astronautkę, która jest zmuszona powtarzać wciąż to samo wydarzenie – rozbicie swojego statku na nieznanej planecie. Dzieje się to za każdym razem, gdy bohaterka umiera. Nie wie dlaczego, wie jednak jedno: gdy wraca, ten tajemniczy świat się zmienia, a ona wraz z nim. Postawiona pod murem protagonistka musi odkryć tajemnice tej przedziwnej planety, inaczej zatraci się w obłędzie.

Exclusive na PS5 - Returnal, to kosmiczny dzień świstaka - ilustracja #1
Tak prezentuje się główna bohaterka gry Returnal.