Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2021, 16:04

Plany rozwoju Everspace 2 na najbliższe miesiące

Everspace 2 w tym roku otrzyma trzy duże aktualizacje, które rozbudują tytuł znajdujący się we wczesnym dostępie. Pierwsze nowości pojawią się w kwietniu tego roku.

W SKRÓCIE:
  1. Studio Rockfish Games zdradziło plany rozwoju Everspace 2, które znajduje się w fazie wczesnego dostępu.
  2. W tym roku zostaną udostępnione trzy aktualizacje.

Studio Rockfish Games udostępniło plany rozwoju Everspace 2 we wczesnym dostępie. Najbliższa aktualizacja zaplanowana została na kwiecień tego roku. Kolejna ma pojawić się latem, a ostatnia jesienią 2021 roku.

Na początek przygotowano dwa nowe statki kosmiczne, towarzysza, którego będziemy mogli zabrać razem z nami na podbój kosmosu, dodatkowe misje, zadania poboczne i aktywności oraz poprawki w balansie gry przygotowane po wysłuchaniu uwag społeczności.

Druga aktualizacja zawartości przyniesie kolejny system planetarny, a wraz z nim nowe rasy, przeciwników i stworzenia. W Everspace 2 zagości także dodatkowy towarzysz, zwiększony zostanie też maksymalny poziom naszej postaci. Oczywiście nie zabraknie nowych misji i aktywności pobocznych.

Deweloperzy obiecują, że jesienią pojawią się dwie dodatkowe klasy statków, czwarty system planetarny, nowy towarzysz, misje i aktywności poboczne, opcja szybkiej podróży. Kolejny raz podniesiony zostanie maksymalny poziom gracza.

Patrząc na to, jak przyjęta została ta produkcja, oraz na plany rozwoju wyłożone przez twórców, możemy być dobrej myśli, jeśli chodzi o ostateczny kształt tego tytułu. Premierę zaplanowano na przyszły rok.

  1. Oficjalna strona gry Everspace 2