Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2022, 17:12

ETS2 z aktualizacją 1.46 dostanie więcej eleganckich prezentacji miast [Aktualizacja]

Wraz z aktualizacją 1.46 do ETS2 zawitają kolejne filmiki prezentujące miasta, w których rozpoczynamy rozgrywkę.

Aktualizacja

Twórcy pochwalili się kolejną nowością, jaka zawita do ETS2 wraz z aktualizacją 1.46. Są to oznaczenia drogowe informujące o tym, do jakiego miasta lub regionu wjechaliśmy. Będą one dostępne na terenach pochodzących z DLC Iberia.

ETS2 z aktualizacją 1.46 dostanie więcej eleganckich prezentacji miast [Aktualizacja] - ilustracja #1

Źródło: https://blog.scssoft.com/2022/09/146-update-iberia-new-spanish-signage.html

Oryginalna wiadomość

Jak być może pamiętacie, aktualizacja 1.45 wprowadziła do Euro Truck Simulatora 2 ciekawą nowość – filmiki prezentujące lokacje startowe. Otrzymały je wówczas austriackie miasta oraz Hanower. Teraz, wraz z łatką 1.46, opcję tę dostaną kolejne metropolie. Zobaczycie je jednak jedynie, jeśli posiadacie DLC z odpowiednimi regionami.

We wpisie na blogu opublikowanym przez SCS Software znajdziemy pierwsze informacje odnośnie nowych prezentacji. Wraz z aktualizacją 1.46 staną się one dostępne dla miast znajdujących się na Półwyspie Iberyjskim (chodzi o zawartość pochodzącą z dodatku Iberia). Filmiki te będziecie mogli obejrzeć, gdy rozpoczniecie nową grę na świeżym profilu.

Opcja ta zawita jednak nie tylko do ETS2. Ma ona trafić również do American Truck Simulatora. Tam obejmie ona miasta znajdujące się na terenie stanów Kolorado i Wyoming. W tym przypadku filmiki wprowadzające będą dostępne również od aktualizacji 1.46 w momencie rozpoczęcia nowej gry.

Jeśli chcecie zobaczyć namiastkę materiałów prezentujących miasta, to możecie obejrzeć poniższy materiał.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Euro Truck Simulator 2

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej