Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 maja 2021, 13:19

ETS2 i BioShock Remastered w charytatywnej paczce Humble Heal: Covid-19 Bundle

W Humble Store ruszyła sprzedaż paczki Humble Heal: Covid-19 Bundle zawierającej gry, e-booki oraz oprogramowanie. Wśród tytułów, które trafiły do pakietu, znajdziemy między innymi ETS2, BioShock Remastered i Titan Quest Anniversary Edition, SUPERHOT i This War of Mine. Cały dochód przeznaczony ze sprzedaży trafi do organizacji skupiających się na walce z epidemią COVID-19.

Do 19 maja w Humble Store możecie nabyć Humble Heal: Covid-19 Bundle. Za minimum 16,63 euro (ok. 76 zł) otrzymacie 21 gier, 8 ebooków oraz 4 programy komputerowe. Cały dochód ze sprzedaży trafi do czterech organizacji – International Medical Corps, Lekarzy bez Granic, Direct Relief oraz GiveIndia – które skupiają się obecnie na walce z epidemią COVID-19.

 1. Humble Heal: Covid-19 Bundle

Humble Heal: Covid-19 Bundle – gry

 1. Into The Breach
 2. Baba Is You
 3. BioShock Remastered
 4. Euro Truck Simulator 2
 5. UNDERTALE
 6. Hyper Light Drifter
 7. Tooth and Tail
 8. The Witness
 9. This War of Mine
 10. Saints Row: The Third - The Full Package
 11. Titan Quest Anniversary Edition
 12. SUPERHOT
 13. Stick Fight: The Game
 14. Portal Knights
 15. Wargroove
 16. Brütal Legend
 17. Death Squared
 18. Crusader Kings Complete
 19. Pinstripe
 20. Teleglitch: Die More Edition
 21. Dwarfs!?

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.