Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2022, 18:20

Łatwiejsza eksploracja w ETS2 i ATS - patch 1.44 wprowadzi oznaczenie ukrytych dróg

Do ETS2 i ATS zmierza aktualizacja 1.44, która wprowadzi do gier oznaczenia dla ukrytych dróg. Na ten moment nie wiadomo, kiedy łatka ujrzy światło dzienne.

SCS Software nie przestaje rozwijać swoich dwóch tytułów – Euro Truck Simulatora 2 i American Truck Simulatora. Dziś ogłoszono, że do obu produkcji zmierza patch opatrzony numerem 1.44, który wprowadzi do gry oznaczenia ukrytych dróg.

W ETS2 i ATS istnieją trasy, które nie zostały naniesione na mapę i można je odkryć, eksplorując świat gry. Da się nimi przejechać i dotrzeć do różnych ciekawych lokacji – jednak zrobienie tego do tej pory nie powodowało żadnych zmian w naszym GPS-ie.

Łatwiejsza eksploracja w ETS2 i ATS - patch 1.44 wprowadzi oznaczenie ukrytych dróg - ilustracja #1
Źródło: https://store.steampowered.com/news/app/227300/view/3099043193834080263

Ten stan rzeczy ma się jednak zmienić za sprawą wspomnianej aktualizacji. Po jej pojawieniu się przejechanie ukrytą drogą spowoduje, że usłyszymy komunikat głosowy i zostanie ona naniesiona na mapę. Będzie tam wyróżniona przerywaną linią – pomarańczową dla zbadanego fragmentu i szarą dla nieodkrytego.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy aktualizacja trafi do obu gier. Zainteresowani muszą więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne komunikaty twórców.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Euro Truck Simulator 2