Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2021, 09:52

autor: hexx0

Koniec beta-testów trybu multiplayer w ETS2 i ATS; premiera za kilka dni

Studio SCS Software poinformowało o zakończeniu beta-testów trybu wieloosobowego Convoy w ETS 2 i ATS. Pełna wersja aktualizacji 1.41 powinna zostać udostępniona w ciągu kilku dni.

Deweloperzy z czeskiego studia SCS Software poinformowali na swoim blogu o zakończeniu beta-testów trybu wieloosobowego Convoy w grach Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator. Oznacza to, że pełna wersja aktualizacji 1.41, której jest on częścią, zostanie udostępniona w ciągu kilku dni. Poniżej możecie zobaczyć trailer nowej łatki.

Twórcy podziękowali wszystkim uczestnikom testów, zaznaczając, że na podstawie ich uwag wprowadzili do Convoy wiele ulepszeń. Przypomnijmy, iż rzeczony wariant rozgrywki pozwoli na równoczesną zabawę maksymalnie ośmiu osobom. Co za tym idzie, kierowcy będą wykonywać tę samą pracę przy identycznej pogodzie, ruchu drogowym i napotykając jednakowe zdarzenia losowe. Ponadto ułatwiona zostanie komunikacja pomiędzy graczami – czy to za sprawą stylizowanego na CB radio czatu głosowego, czy też tekstowego bądź panelu szybkich odpowiedzi.

Warto zauważyć, że aktualizacja 1.41 to nie jedyna atrakcja, jaka czeka na fanów przemierzania wirtualnych dróg w tym miesiącu. 30 lipca ma bowiem miejsce Międzynarodowy Dzień Przyjaźni. U podstaw święta leży idea wzajemnej przyjaźni pomiędzy poszczególnymi narodami, krajami i kulturami. Deweloperzy z SCS Software szykują w związku z tym wydarzenie dla fanów ciężarówek. Szczegóły na jego temat poznamy w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Aktualizacja 1.41 zostanie udostępniona za darmo dla wszystkich posiadaczy gier Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator.