Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2021, 19:25

autor: Ender

Władca Pierścieni i FIFA na liście potencjalnych crossoverów w Fortnite

Epic Games wysyła ankiety do fanów Fortnite'a, w których pyta się o ich zainteresowanie potencjalnymi crossoverami z grą. Na liście znalazło się 160 tytułów seriali aktorskich i animowanych, filmów, gier, a także osobistości ze świata muzyki i innych celebrytów.

Fortnite znany jest ze swoich popkulturowych crossoverów, stale utrzymujących grę w orbicie zainteresowania odbiorców. Wydarzenia te są również świetnym wehikułem marketingowym dla właścicieli promowanych marek. Epic Games zaczęło wysyłać nowe ankiety do fanów, w których pyta o ich zainteresowanie przyszłymi crossoverami. Na przedstawionej liście znalazło się w sumie 160 marek, które zostały podzielone na osiem kategorii – wykonawcy muzyczni, programy/seriale telewizyjne, komiksy/anime, influencerzy/celebryci, filmy, seriale i filmy animowane, gry oraz bohaterowie z gier.

Na liście widnieją filmy takie jak Matrix, Dzień Niepodległości, Powrót do przyszłości, a także gry Borderlands, Uncharted, Among Us i Final Fantasy. Resztę propozycji możecie zobaczyć poniżej na załączonej grafice, która została opublikowana na Twitterze przez znanego fortnite'owego informatora o pseudonimie ShiinaBR.

Fortnite pyta się graczy o kolejne crossovery, 160 marek na liście - ilustracja #1
Lista marek, o które pyta się Epic w ankiecie. Źródło: Twitter @ShiinaBR

Warto podkreślić, że obecność tylu marek na liście nie oznacza, iż są one wszystkie na poważnie rozważane przez Epic Games jako potencjalne crossovery. Tym bardziej, że w ankiecie znalazły się pozycje, które zawitały już do świata gry w takiej czy innej formie. Deweloperzy chcą najprawdopodobniej poznać trendy i zainteresowanie poszczególnymi kategoriami wśród graczy.

Fortnite jest przygotowywany w tej chwili do dużego eventu, który został zaplanowany na 6 sierpnia. Według przecieków twórcy zorganizują wówczas kolejny duży wirtualny koncert, podczas którego tym razem zobaczymy piosenkarkę Arianę Grande. Jeżeli wierzyć krążącym po sieci pogłoskom, w kolejnych sezonach na graczy ma czekać crossover z markami Naruto i Stranger Things, a także potencjalnie z Dragon Ballem.

  1. Fortnite – strona oficjalna
  2. Fortnite: Battle Royale – poradnik do gry