Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2017, 11:13

autor: Góral

Elex - poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej

Wiemy, co wejdzie w skład edycji kolekcjonerskiej wyczekiwanego RPG Elex. Wydanie to zaoferuje m.in. figurkę i specjalny amulet, a wyceniono je na ok. 460 zł w przypadku PC-tów i ok. 500 zł na konsolach.

Elex ma się ukazać w trzecim kwartale bieżącego roku. - Elex - poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej - wiadomość - 2017-05-28
Elex ma się ukazać w trzecim kwartale bieżącego roku.

W niemieckim Amazonie pojawiła się edycja kolekcjonerska gry Elex, wyceniona na 109,99 euro (około 460 zł – wydanie PC-towe) i 119,99 euro (około 501 zł) w przypadku konsol PlayStation 4 i Xbox One. W zamian otrzymuje się: 25-centymetrową figurkę maga Albów, ścieżkę dźwiękową na płycie, amulet, mapę świata, album z grafikami koncepcyjnymi The Art of Elex, instrukcję, specjalne opakowanie oraz samą grę (w przypadku wersji na PC na 4 płytach DVD).

Opakowanie edycji kolekcjonerskiej Elex.
Opakowanie edycji kolekcjonerskiej Elex.

Premiera Elex została zaplanowana na trzeci kwartał bieżącego roku, ale dokładny termin nie jest jeszcze znany. Produkcja ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. Firma CDP, rodzimy dystrybutor, zaprzęgła do pracy m.in. Artura Dziurmana, Andrzeja Blumenfelda, Jarosława Boberka i Mirosława Zbrojewicza.

W produkcji trafimy do fantastycznego świata, w którym pierwsze skrzypce gra tytułowy elex, czyli unikalny pierwiastek mający rozmaite zastosowania – od możliwości wytwarzania broni po używanie czegoś w rodzaju magii. W związku z tym mieszkańcy planety Magalan, na której rozgrywa się nasza przygoda, walczą o niego, a tym samym o swoją pozycję na świecie.