Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 marca 2023, 14:30

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Elektronika w wiosennej wyprzedaży RTV Euro AGD

Sieć elektromarketów RTV Euro AGD wystartowała z nową akcją promocyjną. W trakcie „Wiosennych Rabatów” możemy wyposażyć się w elektronikę w niższych cenach.

Źródło fot. Garett, grafika promocyjna
i

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji RTV Euro AGD przygotowało zupełnie nową akcję promocyjną. „Wiosenne Rabaty” to szansa na zaopatrzenie się w potrzebny sprzęt w niższych cenach. Wystarczy tylko, że podczas składania zamówienia wpiszecie odpowiedni kod, który aktywuje rabat.

My natomiast przejrzeliśmy wspomnianą ofertę i wybraliśmy kilka, naszym zdaniem, najbardziej interesujących propozycji. Wśród nich znajdziecie sprzęt peryferyjny, słuchawki i smartwatche.

Co ważne, niektóre oferty promocyjne kończą się już wkrótce. Jeżeli planujecie zakupy, warto się pospieszyć.

Dodajmy również, że cena z ostatnich 30 dni uwzględnia wcześniejsze promocje.

Wiosenne Rabaty w RTV Euro AGD

Klawiatura Razer Ornata V3

Elektronika w wiosennej wyprzedaży RTV Euro AGD - ilustracja #1
Źródło: Razer, grafika promocyjna

Jedna z ciekawszych ofert dotyczy klawiatury Razer Ornata V3. Korzystając z kodu RWR1703220323L, ten markowy zestaw możecie kupić za 279 zł.

Model wyposażony został w przełącznikami mechaniczno-membranowe, które zadowolą osoby lubiące ciche kliknięcia oraz szybką reakcję.

Jako że klawiatury, oprócz swojej funkcjonalności, mają się również ładnie prezentować na stanowisku pracy, Razer Ornata V3 posiada wbudowane podświetlenie z obsługą 16,8 milionów kolorów, które tworzy niesamowity, gamingowy nastrój.

Co ciekawe, nad sekcją numeryczną znalazło się miejsce dla czterech dedykowanych przycisków, umożliwiających podkręcenie, ściszenie lub całkowite wyłączenie muzyki i dźwięków bez konieczności opuszczania gry.

Warto dodać, że do klawiatury Razer Ornata V3 dołączono magnetyczną podkładkę, na której można ułożyć nadgarstki. Gadżet ten okazuje się nieoceniony podczas długich sesji przy komputerze.

Klawiatura Razer Ornata V3 w RTV Euro AGD

„Wiosenne Rabaty” w RTV Euro AGD – pozostałe oferty

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie gry-online.pl/promocje.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej