Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 30 grudnia 2022, 15:09

Elektronika w wielkiej wyprzedaży RTV Euro AGD. To ostatnia szansa na skorzystanie z promocji

Tylko do 31 grudnia trwa Wielka Wyprzedaż w sklepie internetowym RTV EURO AGD. Ogromnych rabatów doczekała się elektronika, sprzęt komputerowy, a także gry na konsole. Zniżki sięgają nawet kilkuset złotych.

Źródło fot. Kadyn Pierce; Unsplash.com; 2021
i

Wraz z końcem roku skończy się Wielka Wyprzedaż w sklepie internetowym RTV EURO AGD. Jest to ostatnia szansa, żeby jeszcze w 2022 zdobyć w promocyjnej cenie poszukiwany sprzęt, który mógł zniknąć z półek jeszcze przed świętami. Wśród najlepszych okazji znajdują się mysz komputerowa Logitech G502 Hero High Performance, a także słuchawki przewodowe Beyerdynamic MMX 100.

Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2022 roku do godziny 23:45.

Wielka Wyprzedaż w RTV EURO AGD

Mysz komputerowa Logitech G502 Hero High Performance

Elektronika w wielkiej wyprzedaży RTV Euro AGD. To ostatnia szansa na skorzystanie z promocji - ilustracja #1

Logitech G502 Hero jest zdecydowanie jedną z najlepszych myszek gamingowych na rynku, która jednocześnie jest dostępna w rozsądnej cenie. Asymetryczny kształt idealnie dopasowuje się do ręki, a 11 programowalnych przycisków optymalnie rozłożono, dzięki czemu zawsze łatwo jest z nich korzystać.

Oprócz tego mysz posiada zestaw obciążników pozwalające dostosować ciężar myszki do naszych indywidualnych potrzeb oraz przyzwyczajeń. Osoby lubiące efektowne podświetlenie na pewno będą zadowolone, ponieważ Logitech G502 Hero High Performance posiada świetnie wyglądające podświetlenie RGB. Wraz z kodem AKC-273122W cena wspomnianej myszki komputerowej wynosi jedyne 229 zł.

Kup Logitech G502 Hero High Performance za 229 zł

Pozostaje okazje Wielkiej Wyprzedaży RTV EURO AGD

Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2022 roku do godziny 23:45.

Wielka Wyprzedaż w RTV EURO AGD

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej