Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Electronic Arts Polska Press Release 5 października 2012, 17:41

Electronic Arts Polska zaprasza na WCG 2012

Uczestnicy tegorocznej edycji World Cyber Games będą mogli zobaczyć wyjątkową prezentację gry FIFA 13 z udziałem utytułowanych na arenie międzynarodowej zawodowych graczy oraz spróbować swoich sił w Medal of Honor Warfighter i Need for Speed Most Wanted – jeszcze przed premierą!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Odwiedź w weekend Złote Tarasy i weź udział w wyjątkowych pokazach FIFA 13, Medal of Honor Warfighter, Need for Speed Most Wanted oraz spróbuj swoich sił w konkursach z nagrodami!

Już w najbliższy weekend, warszawskie Złote Tarasy staną się areną tegorocznej edycji jednej z najważniejszych imprez dedykowanych entuzjastom gier i wirtualnej rozrywki: World Cyber Games. Tak ważne wydarzenie nie mogłoby oczywiście obyć się bez obecności najgorętszych premier sezonu: FIFA 13, Need for Speed Most Wanted oraz Medal of Honor Warfighter.

Uczestnicy tegorocznej edycji World Cyber Games będą mogli zobaczyć wyjątkową prezentację gry FIFA 13 z udziałem utytułowanych na arenie międzynarodowej zawodowych graczy oraz spróbować swoich sił w Medal of Honor Warfighter i Need for Speed Most Wanted – jeszcze przed premierą!

FIFA 13 to najnowsza odsłona najpopularniejszej serii gier piłkarskich wszech czasów. W ciągu zaledwie kilku dni od premiery produkcja studia EA Sports znalazła w Polsce 60 tys. nabywców, co czyni ją najlepiej sprzedającą się grą w historii. Oferująca polski komentarz w wykonaniu Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza gra pozwala rozegrać mecze piłkarskie z udziałem licencjonowanych klubów i piłkarzy w najlepszym, wirtualnym wydaniu i uczestniczyć w epickich sportowych spektaklach w wyjątkowej oprawie.

Gra w polskiej wersji językowej (napisy oraz dubbing) dostępna jest w sprzedaży na PC, PlayStation 3, PlayStation Vita oraz Xbox 360.

Need for Speed Most Wanted to nowa produkcja wielokrotnie nagradzanego studia Criterion, twórców m.in. Need for Speed Hot Pursuit oraz serii Burnout. Oferująca otwarty świat, szereg wymagających konkurencji oraz dziesiątki licencjonowanych, wiernie odwzorowanych samochodów sportowych gra pozwala na wzięcie udziału w szaleńczych wyścigach oraz emocjonujących ucieczkach przed stróżami prawa. Dzięki systemowi Autolog rywalizacja sieciowa wyniesiona zostaje na jeszcze wyższy poziom: osiągnięte rezultaty porównywać można z wynikami kolegów niezależnie od tego, na jakiej grają platformie i czy są aktualnie dostępni online. Tylko w najnowszym Need for Speed Most Wanted można wygrać najbardziej pożądane, najszybsze i najnowsze auta w serii wyścigów jeden na jeden, i zostać Najbardziej Poszukiwanym Kierowcą miasta Fairhaven.

Premiera gry w polskiej wersji językowej (napisy) na PC, PlayStation 3, PlayStation Vita oraz Xbox 360 odbędzie się 31 października br.

Medal of Honor Warfighter to pierwsza w historii gra, w której tworzeniu czynnie uczestniczy Jednostka Wojskowa GROM – jeden z najbardziej elitarnych oddziałów specjalnych na świecie. Dzięki współpracy z byłymi członkami jednostki GROM gracze z całego świata otrzymają możliwość wcielenia się w rolę polskiego żołnierza oraz operatorów innych elitarnych formacji TIER 1 i wzięcie udziału w emocjonujących rozgrywkach wieloosobowych. Kampania dla jednego gracza opowiada natomiast opartą na faktach historię stworzoną przez byłych amerykańskich operatorów jednostek TIER 1 i koncentruje się na wojnie z terroryzmem, toczonej w punktach zapalnych na terenie całego globu.

Premiera gry w polskiej wersji językowej (napisy oraz dubbing) na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360 odbędzie się 25 października br.