Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 grudnia 2012, 12:20

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Eksterminacja zombie w nowym filmie z gry State of Decay

W sieci pojawił się kolejny film z rozgrywką w wersji beta gry State of Decay. Jest to produkcja studia Undead Labs znana wcześniej pod roboczym tytułem Class3, która ukaże się w bliżej nieokreślonym terminie na PC oraz Xboksa 360.

Studio Undead Labs udostępniło nowy zwiastun przedstawiający rozgrywkę w grze State of Decay. Produkcja pod pewnymi względami przypomina takie tytuły jak DayZ czy War Z, ale zapowiada się na znacznie bardziej zręcznościową pozycję.

W nowym filmie widzimy postać gracza walczącą z zombie, zbierającą zasoby w sklepie i wzywającą sojuszników do pomocy. Tytuł zdaje się koncentrować na większej ilości strzelania – z materiału można wywnioskować, że na brak amunicji nie będziemy narzekać, a starcia z zombie będą częstym widokiem. Całość zostanie wzbogacona m.in. o opcję budowania własnej bazy.

State of Decay to trzecioosobowa gra akcji z zombie w roli głównych przeciwników, która wcześniej była znana pod roboczym tytułem Class3. Trafimy do rozległego, otwartego świata z dużą liczbą zadań do wykonania. Na swojej drodze spotkamy zombie, które opanowały tutejszą okolicę. W ich eksterminacji pomoże dość różnorodny arsenał broni. Gra ukaże się na PC oraz Xboksa 360. Data premiery pozostaje nieznana.