Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2020, 14:00

autor: AlexB

Edycja kolekcjonerska World of Warcraft: Shadowlands

Firma Blizzard zaprezentowała limitowaną edycję kolekcjonerską dodatku Shadowlands do MMORPG-a World of Warcraft. W jej skład wejdą między innymi artbook, specjalna podkładka pod mysz oraz cyfrowa ścieżka dźwiękowa. Wydanie to wyceniono na 119,99 dolarów.

W SKRÓCIE
  1. Poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej dodatku Shadowlands do gry World of Warcraft.
  2. W jej skład, prócz klucza do rozszerzenia, wejdą między innymi artbook, podkładka pod mysz czy zestaw czterech przypinek.
  3. Wydanie to wyceniono na 119,99 dolarów (około 473 złote); jego przedsprzedaż ruszy wkrótce.
  4. World of Warcraft: Shadowlands ma zadebiutować jesienią tego roku.

Podczas wczorajszego streamu Shadowlands Update przedstawiciele firmy Blizzard nie ograniczyli się jedynie do ogłoszenia, że wszystkie elementy najnowszego dodatku do kultowego MMORPG-a World of Warcraft są już gotowe i podania terminów jego premiery oraz startu beta-testów. Prócz tego John Hight, producent wykonawczy gry, zaprezentował limitowaną edycję kolekcjonerską nadchodzącego rozszerzenia. Możecie ją zobaczyć w pełnej krasie na poniższym zdjęciu.

Edycja kolekcjonerska World of Warcraft: Shadowlands - ilustracja #1
Edycja kolekcjonerska Shadowlands może przypaść do gustu miłośnikom World of Warcraft.

W skład edycji kolekcjonerskiej dodatku Shadowlands do World of Warcraft wejdą album Art of the Shadowlands w twardej oprawie, podkładka pod mysz upiększona grafiką z rozszerzenia, zestaw czterech przypinek z motywami wszystkich Paktów rządzących umarłymi w zaświatach oraz cyfrowa wersja ścieżki dźwiękowej z tytułu. Sercem zestawu jest jednak klucz do World of Warcraft: Shadowlands w wersji Epic Edition. Nie tylko odblokowuje on dodatek, ale również gwarantuje 30 dni zabawy oraz dostęp do szeregu ekskluzywnych bonusów - wierzchowca Ensorcelled Everwyrm, zwierzaka Anima Wyrmling, przedmiotu Eternal Traveler's Hearthstone, zestawu do transmogryfikacji Vestments of the Eternal Traveler, efektu kosmetycznego broni Wraithchill oraz możliwości natychmiastowego awansu postaci na poziom umożliwiający rozpoczęcie zabawy w Krainach Cienia.

Edycja kolekcjonerska World of Warcraft: Shadowlands - ilustracja #2
Oto bonusy, jakie otrzymają wewnątrz gry osoby, które zakupią Shadowlands w wydaniu kolekcjonerskim bądź epickim.

Edycję kolekcjonerską Shadowlands wyceniono na 119,99 dolarów (około 473 złote). Jej przedsprzedaż powinna się rozpocząć wkrótce. Co istotne, jeśli ktoś już zdążył zakupić swój egzemplarz najnowszego dodatku do World of Warcraft i chciałby go ulepszyć do edycji limitowanej, wówczas otrzyma częściowy zwrot pieniędzy na konto Blizzarda. Warunkiem jest wprowadzenie klucza wydania kolekcjonerskiego do 1 kwietnia 2021 roku do godziny 9:00 czasu polskiego. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

Według obecnych planów, World of Warcraft: Shadowlands zadebiutuje jesienią tego roku. Natomiast w przyszłym tygodniu wystartują beta-testy dodatku. Zaproszenia do udziału w nich otrzymają wybrane osoby, które zapisały się na tej stronie.

  1. Oficjalna strona World of Warcraft: Shadowlands
  2. Przedsprzedaż World of Warcraft: Shadowlands na platformie Battle.net