Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 stycznia 2016, 10:52

autor: Adrian Werner

EA Sports UFC 2 - nowy zwiastun i data premiery

Firma Electronic Arts poinformowała, że gra EA Sports UFC 2 trafi do sprzedaży w połowie marca tego roku. Wydawca opublikował także nowy zwiastun produkcji.

Firma Electronic Arts ujawniła wreszcie datę premiery EA Sports UFC 2, czyli gry sportowej mającej ambicje realistycznie odtworzyć walki MMA. Produkcja trafi do sprzedaży 15 marca tego roku. W planach są tylko wersje na konsole Xbox One i PlayStation 4. Przy okazji wydawca opublikował także świeży zwiastun, pozwalający zobaczyć, jak tytuł ten prezentuje się w akcji. Warto wspomnieć, że pre-ordery nagrodzone zostaną trzema dodatkowymi zawodnikami, wśród których znajdzie się Kazushi Sakuraba i Bas Rutten, a ostatni sportowiec ujawniony zostanie już wkrótce.

Autorzy obiecują, że EA Sports UFC 2 zaoferuje duży skok jakościowy w porównaniu z wydaną w 2014 roku pierwszą częścią. Jedną z najważniejszych nowości ma system nokautów, który oparty będzie na obliczeniach silnika odpowiedzialnego za symulację fizyki. Mocno ulepszone zostaną także mechaniki chwytów oraz walki w parterze. Ponadto gracze otrzymają znacznie większą swobodę przy wybieraniu ruchów defensywnych.

EA Sports UFC 2 - nowy zwiastun i data premiery - ilustracja #1

EA Sports UFC 2 zaoferuje potężny wybór zawodników, a baza ponad tysiąca animacji sprawi, że wielu najsłynniejszych sportowców będzie dysponowało unikalnymi ruchami, dobrze znanymi z transmisji telewizyjnych. Ponadto gra pozwoli na pokierowanie także kobietami, wśród których znajdzie się oczywiście Ronda Rousey.

Gra pozwoli na zabawę w kilku różnych trybach. Powróci oczywiście kariera, w której zaczniemy jako początkujący zawodnik i będziemy powoli wspinali się na coraz wyższe miejsca w rankingach. Dla osób pragnących szybkich starć szykowany jest KO Mode, w którym panować ma tylko jedna zasada – zmieść przeciwnika z ringu. Z kolei w UFC Ultimate Team będziemy kolekcjonowali karty ze sportowcami i wystawiali ich do walki, co umożliwi zdobycie pieniądzy na kolejne karty.

Nie zabraknie także opcji rozgrywek sieciowych, a dodatkową atrakcją będzie edytor zawodników, pozwalających na niemalże dowolne modyfikowanie ich wyglądu. Wszystko to ukazane zostanie za pomocą mocno ulepszonej oprawy graficznej, zbudowanej w oparciu o silnik Ignite, znany m.in. z serii FIFA.

  1. EA Sports UFC 2 – oficjalna strona gry