Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2020, 11:30

autor: Aquma

Dziś premiera Torchlight 3. Odbiór gry jest coraz lepszy

Dzisiaj odbędzie się premiera hack’n’slasha Torchlight III. Tytuł, który w czerwcu zadebiutował na pecetach w ramach wczesnego dostępu, trafi również na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Dziś na rynku zadebiutuje pełna wersja trzeciej części serii Torchlight. Produkcja trafi na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One (niestety gry wciąż nie ma w PlayStation Store i Microsoft Store, więc trudno powiedzieć, za ile będzie sprzedawana na tych platformach). Planowane jest również wydanie na Nintendo Switch, które pojawi się w późniejszym terminie.

Warto odnotować, że pecetowa wersja od czerwca jest dostępna w ramach Wczesnego Dostępu Steam (można ją kupić za 107,99 złotych). Początkowo gra spotkała się z bardzo chłodnym odbiorem ze strony graczy – polecało ją zaledwie 36% użytkowników. Obecnie ta statystyka wygląda zdecydowanie lepiej (48%), szczególnie jeśli wziąć pod uwagę wyłącznie ostatnie recenzje (produkcję chwali 65% użytkowników należących do tej grupy). Sugeruje to, że po początkowych problemach tytuł zmierza w dobrym kierunku.

  1. Torchlight III – strona oficjalna