Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2020, 22:00

autor: AlexB

Torchlight 3 - premiera we wczesnym dostępie na Steam

Dziś we wczesnym dostępie na PC (Steam) zadebiutował Torchlight III, czyli kolejna odsłona popularnego cyklu hack'n'slashy, za stworzenie której odpowiada studio Echtra Games. Tytuł można zakupić za niecałe 108 złotych.

Podczas PC Gaming Show pojawił się segment dotyczący Torchlight III. Mogliśmy zobaczyć podczas niego trailer nadchodzącej odsłony popularnego cyklu hack'n'slashy oraz posłuchać Maxa Schaefera, współzałożyciela i prezesa odpowiedzialnego za tytuł studia Echtra Games, który opowiedział co nieco o tle fabularnym swojego najnowszego dzieła, klasach postaci w nim obecnych czy fortach budowanych przez graczy. O tym, jak produkcja ta sprawuje się w akcji, może osobiście przekonać się każdy. Dziś została ona bowiem udostępniona na platformie Steam w ramach wczesnego dostępu.

  1. Torchlight III na platformie Steam

Obecnie Torchlight III kosztuje 107,99 złotych, lecz jak zaznaczają twórcy, po premierze pełnej wersji cena wzrośnie. Na razie w grze znajdziemy 4 klasy postaci, 2 pełne akty, mnóstwo zadań do wykonania i przedmiotów do zebrania oraz wyłącznie tryb sieciowy. Wszelkie nowości będą dodawane wraz z rozwojem tytułu. Jak długo on potrwa? Co najmniej kilka miesięcy. Ile konkretnie? Tego nie wiadomo. Twórcy Torchlight III nie zdecydowali się bowiem na ogłoszenie dokładnej daty premiery pełnej wersji.

Torchlight 3 - premiera we wczesnym dostępie na Steam - ilustracja #1
W Torchlight III można już zagrać na PC.

Przypominamy, że Torchlight III prócz PC zmierza również na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Jak na razie nie ma planów co do tego, by produkcja otrzymała polską wersję językową.

  1. Oficjalna strona gry Trochlight III