Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 12 października 2012, 14:51

Dziś premiera gry Harry Potter na Kinecta

Najnowsza gra o Harrym Potterze dostępna wyłącznie na konsolę Xbox 360 z technologią Kinect pozwala graczom doświadczyć nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie jak nigdy dotąd!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Dziś premiera gry Harry Potter na Kinecta - ilustracja #1

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros. w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś gra Harry Potter for Kinect trafia do sklepów w całej Polsce. Jest to pierwsza gra ze świata Harry’ego Pottera przygotowana specjalnie dla konsoli Xbox 360 z technologią Kinect.

Najnowsza gra o Harrym Potterze dostępna wyłącznie na konsolę Xbox 360 z technologią Kinect pozwala graczom doświadczyć nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie jak nigdy dotąd! Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu technologii Kinect każdy gracz będzie mógł zeskanować swoją twarz i stworzyć czarodziejskiego awatara na swoje podobieństwo – a potem grać nim w grze. Używając tylko swoich dłoni i głosu gracze będą uczęszczali na zajęcia w Hogwarcie, spotykali profesorów, uczniów i przyjaciół, toczyli czarodziejskie pojedynki, warzyli mikstury, a nawet latali na miotle w meczach Quiddtcha.

Cechy gry:

  1. Stwórz czarodzieja na swoje podobieństwo i wciel się w niego w grze - wszystko dzięki technologii skanowania Kinect.
  2. Doświadcz niezapomnianych chwil znanych z filmów i książek – od wyborów różdżki u Olivandera, poprzez ceremonię przydziału do konkretnego domu w Hogwarcie, aż do ostatecznej walki z Sam-Wiesz-Kim.
  3. Rzucaj czary wykonując poprawne ruchy ręką i wołając odpowiednie zaklęcia.
  4. Doskonal swoje czarodziejskie zdolności oraz umiejętności warzenia eliksirów i walki z innymi czarodziejami, by odblokowywać kolejne lekcje w świecie magii.
  5. Pokonaj przyjaciół w licznych mini-grach lub łącz z nimi siły w trybie kooperacji.
  6. Skacz, unikaj i schylaj się, by nie trafiły cię konary Bijącej Wierzby, walcz z niebezpieczny chochlikami, broń się przed przerażającymi Dementorami, pływaj między Druzgotkami i strącaj innych z mioteł podczas meczów Quidditcha.

Ostatnia aktualizacja: 2012-10-12

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Harry Potter for Kinect

Harry Potter for Kinect