Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 lutego 2024, 15:20

Dysk SSD M.2 w gorącej promocji. Sprawdź okazję w Komputroniku

Zainstaluj system operacyjny oraz wszystkie gry i programy na jednym bardzo szybkim wewnętrznym dysku SSD. Crucial P5 Plus jest teraz dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie w ograniczonej czasowo promocji.

Źródło fot. Crucial; materiały promocyjne
i

Szybki dysk SSD to aktualnie podstawa, żeby móc sprawnie korzystać z komputera. Dzięki niemu wszelkie programy, aplikacje, a zwłaszcza gry wczytują się o wiele szybciej. Najlepsze dyski mogą czasami osiągać wysokie ceny, ale na szczęście regularnie zdarzają się promocje. Jedna z nich jest obecnie dostępna sklepie internetowym Komputronik. Dotyczy ona dysku SSD od uznanego producenta Crucial.

Dysk SSD Crucial P5 Plus 2 TB jeszcze dostępny w promocji

Crucial P5 Plus to jeden z najlepszych dysków SSD, jeśli wziąć pod uwagę stosunek jakości do ceny. Jedną z jego ważniejszych zalet jest wykorzystywanie technologii NVMe, która pozwala osiągać największe prędkości przesyłania danych. W przypadku Crucial P5 Plus są one naprawdę wysokie, ponieważ szybkość odczytu wynosi aż 6,6 GB/s, a szybkość zapisu 5 GB/s.

Żeby wykorzystać potencjał dysku SSD Crucial P5 Plus, będzie dużo okazji, gdyż jego pojemność wynosi 2 TB. Masz więc pewność, że w jednym miejscu zainstalujesz system operacyjny, dużo gier i jeszcze zostanie sporo miejsca na inne potrzebne programy. Dysk poradzi sobie przy intensywnej pracy dzięki radiatorowi, który chłodzi urządzenie i nie pozwala mu się przegrzać.

Źródło: Ceneo.pl. - Dysk SSD M.2 w gorącej promocji. Sprawdź okazję w Komputroniku - wiadomość - 2024-02-28
Źródło: Ceneo.pl.

Nie można także zapomnieć o wykorzystywaniu interfejsu M.2, który sprawia, że Crucial P5 Plus jest niewielkich rozmiarów. Warto jednak pamiętać, iż promocja na dysk SSD Crucial P5 Plus trwa tylko do dziś do północy (28 lutego). Cena po obniżce wynosi 489 zł, co jest rekordowo niską kwotą niedostępną w innych sklepach z elektroniką. Z tego powodu warto zainteresować się omawianą promocją.

Kup dysk SSD Crucial P5 Plus za 489 zł

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej