Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2020, 10:01

autor: Adrian Werner

Dying Light z darmowym weekendem i nowymi wyzwaniami na 5. urodziny

Ruszyły obchody piątych urodzin gry Dying Light. Z tej okazji studio Techland przygotowało m.in. darmowy weekend, obniżki cen, patch z nowym trybem trudności oraz serię eventów, w ramach których co tydzień produkcja będzie otrzymywała dodatkowe wyzwania.

Dying Light z darmowym weekendem i nowymi wyzwaniami na 5. urodziny - ilustracja #1
Autorzy postanowili uczcić piąte urodziny Dying Light w wielkim stylu.
Przygotowane atrakcje to m.in.
  1. darmowy weekend na Steamie,
  2. obniżka ceny i tani pakiet zawierający grę z dodatkami
  3. miesiąc eventów z nowymi wyzwaniami,
  4. aktualizacja z nowym trybem trudności, stawiającym na fabułę i eksplorację.

Gra Dying Light niedawno obchodziła piąte urodziny. Właśnie ruszył miesięczny event mający uświetnić tę okazję. Atrakcji jest sporo. Na Steamie do końca weekendu można bawić się w tę produkcję za darmo. Na platformie firmy Valve oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 udostępniono również pakiet Dying Light Enhanced Edition 5th Anniversary, zawierając podstawową wersję tytułu, dodatek The Following, DLC Harran Ranger Bundle oraz garść wirtualnych przedmiotów. Z okazji piątych urodzin cenę zestawu obniżono o 67% i można go kupić za 52,79 zł.

Osoby już posiadające grę bardziej zainteresuje dodatkowa zawartość, a pod tym względem plany autorów są ambitne. Przez najbliższy miesiąc Dying Light będzie co tydzień otrzymywało wydarzenie ze świeżymi atrakcjami. Pierwsze z nich pozwala polować na przemieńce w zamian za nowy plan ładunku C4 sporządzony przez dowódcę Fortu Jefferson, a także zrzucać zombie z dachów jako harrański superbohater wyposażony w ulepszoną kotwiczkę.

Równolegle Dying Light otrzymało aktualizację, która wprowadziła do gry tryb fabularny. Oferuje on niski poziom trudności, pozwalający skoncentrować się na eksplorowaniu świata i spokojnym śledzeniu historii. W nim postać gracza jest silniejsza i bardziej wytrzymała, wrogowie zostali osłabieni, a noce stały się krótsze.

Przypomnijmy, że Dying Light zadebiutowało w styczniu 2015 r. na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Gra okazała się dużym sukcesem – w zeszłym roku autorzy chwalili się, że w produkcję zagrało ponad 16 mln osób.

Poza Dying Light 2 autorzy pracują również nad multiplayerowym spin-offem zatytułowanym Dying Light: Bad Blood. We wrześniu 2018 r. zadebiutował on we wczesnym dostępnie, a kilka tygodni temu został udostępniono za darmo wszystkim posiadaczom pierwszego Dying Light.

  1. Recenzja gry Dying Light - poważniejsze, lepsze i ładniejsze Dead Island
  2. Recenzja gry Dying Light: The Following - ostry skręt w kierunku Far Cry'a
  3. Dying Light - poradnik do gry
  4. Dying Light: The Following - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 2020-02-21

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Dying Light

Dying Light