Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Techland Press Release" 1 listopada 2014, 10:06

Dying Light - ujawnienie specjalnych edycji

Standardowe wydania pudełkowe będą oferowane za 149,90 zł (PC) oraz 249,90 zł (PlayStation 4, Xbox One). Ceny bogatszych wydań powinny miło zaskoczyć – oto ich zawartość!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Światowa premiera Dying Light coraz bliżej, ten niezwykły FPP zombie action survival pojawi się na platformach nowej generacji (PlayStation 4, Xbox One, PC) już 30 stycznia.

"Naszą tradycją jest przygotowywanie bogatych edycji kolekcjonerskich do wydawanych przez nas gier. Dying Light to z kolei największy projekt w historii Techlandu – taki tytuł zasługuje na szczególne wyróżnienie. Zwłaszcza na naszym ojczystym rynku. Z tego też względu, tylko i wyłącznie w Polsce, Dying Light zostanie wydany aż w czterech różnych edycjach, w bardzo przystępnych cenach" - tłumaczy Tomasz Gawlikowski z firmy Techland!

Ujawniamy dzisiaj limitowaną Edycję Kolekcjonerską oraz dwie wzbogacone edycje: Premium oraz Cyfrową Deluxe.

Wśród kolekcjonerskich trofeów jest m.in. ręcznie malowana figurka Volatile, jednego z najgroźniejszych przeciwników w grze, książka „Dying Light: Nightmare Row” w formie e-booka, modele do drukarki 3D, czy autografy zespołu deweloperskiego.

Każda osoba, która do dnia dzisiejszego złożyła pre-order na standardową wersję PC na www.boxoffstore.pl, zamiast standardowego wydania otrzyma wzbogaconą edycję Cyfrową Deluxe!

Standardowe wydania pudełkowe będą oferowane za 149,90 zł (PC) oraz 249,90 zł (PlayStation 4, Xbox One). Ceny bogatszych wydań powinny miło zaskoczyć – oto ich zawartość!

EDYCJA KOLEKCJONERSKA

Edycja kolekcjonerska - Dying Light - ujawnienie specjalnych edycji - wiadomość - 2014-11-01
Edycja kolekcjonerska

Cena: 279,90 zł (PC), 379,90 zł (PlayStation 4, Xbox One)

1. 15-centrymetrowa figurka Volatile – Volatile to piekielnie szybka i zabójcza bestia, która nocą przemierza strefę kwarantanny w poszukiwaniu ludzkiego mięsa. Teraz możesz mieć go u siebie w pokoju!

2. Kolekcjonerski Artbook (w twardej oprawie) – Na 100 stronach tego wspaniałego albumu zamieszczono unikatowe grafiki koncepcyjne, szkice i ilustracje ze świata Dying Light.

3. Dying Light: Nightmare Row (e-book) – Poznaj początki epidemii w Harran oraz losy młodej atletki Mel. Autorem powieści jest Raymond Benson, pisarz znany między innymi z książek o Jamesie Bondzie!

4. Ścieżka dźwiękowa – Dzięki ścieżce dźwiękowej skomponowanej przez Pawła Błaszczaka możesz poczuć ponurą atmosferę kwarantanny nawet, kiedy nie grasz.

5. Oficjalna smycz – Stylowa smycz, która dopełni twój strój fana Dying Light.

6. Poradnik przetrwania – Aby przetrwać epidemię, potrzebna jest każda pomoc, a ten poradnik to najlepsza polisa na życie w kwarantannie. Poznaj sprzymierzeńców, odkryj słabe punkty przeciwników i naucz się podstaw przetrwania w świecie Dying Light.

7. Oficjalne naklejki – Dzięki tym naklejkom wirus zatoczy jeszcze szersze kręgi.

8. Oficjalna koszulka – Pokaż innym, że jesteś graczem! Załóż koszulkę z zombie i życz wszystkim na ulicy ”Good Night, Good Luck” (roz. L).

9. Limitowany Steelbook – Upiększ swoją półkę niesamowitym steelbookiem, który uchroni twoją cenną grę przed każdym wypadkiem.

10. Dodatek „Be the Zombie” – Ten wyjątkowy tryb pozwoli ci wcielić się w morderczego Nocnego Łowcę i polować na innych graczy. Bądź jedną z pierwszych osób, które zasmakują asymetrycznej rozgrywki 1 vs. 4.

11. Pudełko z autografami – Na twoim pudełku znajdą się autografy kluczowych osób pracujących nad Dying Light.

EDYCJA PREMIUM

Edycja Premium - Dying Light - ujawnienie specjalnych edycji - wiadomość - 2014-11-01
Edycja Premium

Cena: 199,90 zł (PC), 299,90 zł (PlayStation 4, Xbox One)

1. Kolekcjonerski Artbook (druk)

2. Oficjalna Bluza (roz. L)

3. Wytrzymały Steelbook

4. Ścieżka dźwiękowa

5. Drukowany Poradnik Przetrwania

6. Dodatek „Be the Zombie”

EDYCJA CYFROWA DELUXE

Dying Light - ujawnienie specjalnych edycji - ilustracja #3

Cena: 149,90 zł (PC)

1. Kolekcjonerski Artbook (cyfrowy)

2. Constable – dodatkowa broń w grze, niezwykle groźna pałka policyjna owinięta drutem kolczastym i generująca wyładowania plazmy

3. Modele do druku 3D – Pobierz trzy modele postaci z Dying Light i nadaj im namacalną formę dzięki technologii druku 3D.

4. Ścieżka dźwiękowa (cyfrowa)

5. Poradnik przetrwania (cyfrowy)

6. Dodatek „Be the Zombie”

7. Oficjalne naklejki (cyfrowe do druku)

8. Skin postaci w grze – z logotypem Techland!

Wszystkie edycje: Kolekcjonerską, Cyfrową Deluxe, Premium oraz Standard - można już zamówić pod adresem:

www.boxoffstore.pl/dying-light

Edycję Kolekcjonerską oraz Premium można aktualnie nabyć tylko poprzez sklep www.boxoffstore.pl, edycja Cyfrowa Deluxe będzie dostępna tylko i wyłącznie w tym sklepie.

Data wydania:

Dying Light na Xbox One, PlayStation 4 i PC pojawi się w 2015 roku, 27 stycznia w Ameryce Północnej i Południowej, 28 stycznia w Australii i Nowej Zelandii oraz 30 stycznia w Europie i Azji.