Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 4 sierpnia 2021, 13:30

autor: Karol Laska

Dwayne „The Rock” Johnson skończył z Szybkimi i wściekłymi, ale nie z Hobbsem i Shawem 2

Współpracownik Dwayne'a „The Rocka” Johnsona, Hiram Garcia, opowiedział o przyszłości aktora w serii Szybcy i wściekli. Skupił się głównie na kwestii udziału aktora w filmie Hobbs & Shaw 2.

Ostatnio informowaliśmy Was o dość stanowczych deklaracjach Dwayne’a „The Rocka” Johnsona dotyczących jego przyszłości w serii Szybcy i wściekli. Aktor oficjalnie zrezygnował z pracy nad finałowymi częściami F&F, a przy okazji wyśmiał Vina Diesela, który był jednym z głównych powodów jego odejścia.

Serwis Collider postanowił poszukać potwierdzenia słów gwiazdora u samego źródła, skontaktował się więc z firmą produkcyjną aktora, a konkretniej z jej kierownikiem, Hiramem Garcią. Ten rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące potencjalnego powrotu Johnsona i jego występu w Szybkich i wściekłych 10 oraz 11. Podkreślił natomiast, że to nie koniec aktora w Fast & Furious, gdyż aktualnie w fazie produkcyjnej znajduje się druga część serii spin-offów przynależących do tego uniwersum pod tytułem Hobbs i Shaw 2:

Po nakręceniu Szybkich i wściekłych 8 Dwayne Johnson podjął jasną decyzję o zamknięciu rozdziału w karierze związanego z Fast & Furious z paru konkretnych powodów. Życzył wszystkim tego, co najlepsze i zmienił gruntownie plany fabularne twórców. Mimo że nie będzie go ani w F10, ani w F11, to w żadnym wypadku nic nie zmieniło się w kwestii Hobbsa i Shawa 2. Ci bohaterowie nadal istnieją w uniwersum Szybkich i wściekłych, więc bardzo chcemy, aby ten świat się rozwijał i cieszył popularnością. Mamy dość jasne plany na to, co chcemy zrobić z Hobbsem i myślę, że fani je pokochają! Pracujemy nad dostarczeniem czegoś bardzo wyjątkowego i świeżego, ponadto wiemy, że studio jest chętne do pomocy w każdej chwili.

Na sequel Hobbsa i Shawa jeszcze trochę poczekamy. Garcia zaznacza, że scenariusz nie jest gotowy, a twórcy próbują dopiero rozgryźć, o czym będzie opowiadać film, choć ciekawych pomysłów ponoć nie brakuje. To tylko pokazuje, że Johnson nie jest zmęczony tą marką, tylko współpracą z Vinem Dieselem, którego na planie Hobbsa i Shawa 2 po prostu nie będzie. Konflikt pomiędzy wspomnianymi aktorami musi być więc naprawdę poważny.

  1. Dwayne „The Rock” Johnson nie wystąpi w finale Szybkich i wściekłych. Aktor wyśmiał Vina Diesela
  2. Szybcy i wściekli 9 - kogoś pogięło, ale takiego filmowego absurdu potrzebowałem
  3. Strona internetowa serii Szybcy i wściekli