Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2012, 11:05

autor: Sarge

Dungeon Defenders - przeceny, Darmowy Weekend na Steam oraz premiera DLC

W serwisie Steam rozpoczął się Darmowy Weekend z grą Dungeon Defenders. Tytuł został również przeceniony o 50%, a posiadacze pecetowej wersji doczekali się premiery nowego dodatku DLC.

Użytkownicy serwisu dystrybucji cyfrowej Steam mogą skorzystać z Darmowego Weekendu z grą Dungeon Defenders. Z tej okazji produkcja studia Trendy Entertainment została przeceniona o 50%. Fani doczekali się również premiery kolejnego dodatku DLC.

Dungeon Defenders - przeceny, Darmowy Weekend na Steam oraz premiera DLC - ilustracja #1

Jeśli jeszcze nie jesteście posiadaczami Dungeon Defenders, a chcielibyście sprawdzić ten tytuł w akcji, to teraz nadarza się ku temu najlepsza okazja. Do godziny 21:00 w niedzielę produkcja jest bowiem dostępna zupełnie za darmo w ramach promocji Darmowy Weekend. Przez najbliższe dwa dni możecie więc testować ją bez ograniczeń.

Jeśli bezpłatna zabawa przekona Was do zakupu, to do godziny 18:00 w poniedziałek możecie nabyć grę o 50% taniej niż zwykle. W tym czasie pełna wersja jest dostępna za 5,99 euro, czyli ok. 25 złotych. Przeceniono także większość dodatków DLC. Warto jednak pamiętać, że w przeszłości serwis Steam przygotowywał bardziej atrakcyjne promocje, kiedy Dungeon Defenders oferowano z 75% zniżką.

Powyższe atrakcje zorganizowano w związku z premierą najnowszego dodatku DLC o nazwie Quest for the Lost Eternia Shards Part 2. Za 3,99 euro (ok. 17 złotych) otrzymujemy dodatkowe misje, bronie oraz przeciwników do pokonania. 10 kwietnia rozszerzenie stanie się dostępne w usłudze Xbox Live, a 11 kwietnia pojawi się w europejskiej wersji PlayStation Network.

Dungeon Defenders to tytuł utrzymany w realiach fantasy, łączący w sobie elementy gry akcji, cRPG oraz pozycji z gatunku tower defense. Produkcja cieszy się coraz większą popularnością – w zeszłym miesiącu poinformowano, że na wszystkich trzech platformach sprzętowych zakupiło ją łącznie ponad milion graczy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.