Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2012, 11:05

autor: Sarge

Dungeon Defenders - przeceny, Darmowy Weekend na Steam oraz premiera DLC

W serwisie Steam rozpoczął się Darmowy Weekend z grą Dungeon Defenders. Tytuł został również przeceniony o 50%, a posiadacze pecetowej wersji doczekali się premiery nowego dodatku DLC.

Użytkownicy serwisu dystrybucji cyfrowej Steam mogą skorzystać z Darmowego Weekendu z grą Dungeon Defenders. Z tej okazji produkcja studia Trendy Entertainment została przeceniona o 50%. Fani doczekali się również premiery kolejnego dodatku DLC.

Dungeon Defenders - przeceny, Darmowy Weekend na Steam oraz premiera DLC - ilustracja #1

Jeśli jeszcze nie jesteście posiadaczami Dungeon Defenders, a chcielibyście sprawdzić ten tytuł w akcji, to teraz nadarza się ku temu najlepsza okazja. Do godziny 21:00 w niedzielę produkcja jest bowiem dostępna zupełnie za darmo w ramach promocji Darmowy Weekend. Przez najbliższe dwa dni możecie więc testować ją bez ograniczeń.

Jeśli bezpłatna zabawa przekona Was do zakupu, to do godziny 18:00 w poniedziałek możecie nabyć grę o 50% taniej niż zwykle. W tym czasie pełna wersja jest dostępna za 5,99 euro, czyli ok. 25 złotych. Przeceniono także większość dodatków DLC. Warto jednak pamiętać, że w przeszłości serwis Steam przygotowywał bardziej atrakcyjne promocje, kiedy Dungeon Defenders oferowano z 75% zniżką.

Powyższe atrakcje zorganizowano w związku z premierą najnowszego dodatku DLC o nazwie Quest for the Lost Eternia Shards Part 2. Za 3,99 euro (ok. 17 złotych) otrzymujemy dodatkowe misje, bronie oraz przeciwników do pokonania. 10 kwietnia rozszerzenie stanie się dostępne w usłudze Xbox Live, a 11 kwietnia pojawi się w europejskiej wersji PlayStation Network.

Dungeon Defenders to tytuł utrzymany w realiach fantasy, łączący w sobie elementy gry akcji, cRPG oraz pozycji z gatunku tower defense. Produkcja cieszy się coraz większą popularnością – w zeszłym miesiącu poinformowano, że na wszystkich trzech platformach sprzętowych zakupiło ją łącznie ponad milion graczy.