Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 czerwca 2022, 12:53

DualSense z Gran Turismo 7 tanio w RTV Euro AGD

W RTV Euro AGD możecie zakupić obecnie DualSense w zestawie z Gran Turismo 7 (PS5) za mniej niż 400 zł.

W RTV Euro AGD trwa „Gorąca wyprzedaż”. W związku z tym stale pojawiają się kolejne interesujące oferty. Teraz macie okazję zakupić zestaw DualSense i Gran Turismo 7 w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Za obie te pozycje zapłacicie łącznie 389 zł. Aby uzyskać rabat należy wpisać w koszyku kod RGW24063006C. Oferta trwa do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Sony DualSense (czarny) + Gran Turismo 7 za 389 zł w RTV Euro AGD

DualSense jest kontrolerem dedykowanym konsoli PlayStation 5. Sony zadbało, by pad ten dostarczał graczom jak najlepszych wrażeń z gry. W związku z tym znajdziemy w nim wiele opcji zwiększających imersję podczas zabawy. Wyposażony został między innymi w technologię haptyczną, umożliwiającą realistyczne wibracje, oraz adaptacyjne triggery, wymagające zmiennej siły nacisku.

Natomiast Gran Turismo 7 to kolejna odsłona popularnego cyklu gier wyścigowych wydawanego przez Sony. Tytuł oferuje model jazdy zbliżony do realistycznego. Fizyka uwzględnia natomiast szereg czynników wpływających na zachowanie samochody w tym masę i aerodynamikę. Produkcja może pochwalić się również szeroką gamą licencjonowanych pojazdów oraz kampanią fabularną dla pojedynczego gracza.

W przypadku wersji Gran Turismo 7 przeznaczonej na konsole PlayStation 5 możemy zagrać w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę wraz z obsługą ray tracingu (w wybranych trybach rozgrywki). Oprócz tego produkcja wspiera również takie technologie jak dźwięk Tempest 3D i haptyczne wibracje pada DualSense.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.