Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Razer Press Release" 1 grudnia 2012, 16:11

Drużyna FM-eSports zasiliła szeregi Team Razer

FM-eSports dała się poznać jako jedna z najzdolniejszych europejskich drużyn e-sportowych, odnosząc sukcesy zarówno w Counter-Strikie: Global Offensive jak i StarCraft II.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Znana ze wspierania e-sportu firma Razer™, ogłosiła dzisiaj nawiązanie partnerstwa z drużyną FM-eSports, złożoną z jednych z najzdolniejszych zawodowych brytyjskich i portugalskich graczy. Współpraca ma na celu rozwój e-sportu w Wielkiej Brytanii.

FM-eSports dała się poznać jako jedna z najzdolniejszych europejskich drużyn e-sportowych, odnosząc sukcesy zarówno w Counter-Strikie: Global Offensive jak i StarCraft II. Mając na koncie szereg zwycięstw w Multiplay iSeries, FM-eSports jest także znana szerszej publiczności dzięki poza-profesjonalnym działaniom na arenie League of Legends czy Counter-Strike.

„FM-eSports stała się jedną z czołowych brytyjskich drużyn, aktywnie działającą zarówno podczas największych turniejów, jak i zakrojonych na mniejszą skalę działań społecznościowych”. – komentuje Robert „RazerGuy” Krakoff, prezes Razer USA. „Z wielką przyjemnością obserwujemy ich konsekwentny podbój Wielkiej Brytanii i stały rozwój, fantastycznych już w tym momencie, reprezentacji CSGO i SC2.”

Darren Ball, właściciel i CEO FM-eSports komentuje: „Razer co i rusz wyznacza nowe standardy w dziedzinie produkcji urządzeń dla graczy – firma ma już na swoim koncie kilka jedne z najdoskonalszych klawiatur, myszy i headsetów, które kiedykolwiek powstały. Chciałbym podziękować ekipie Razer za wsparcie i za wspaniałą okazję do wspólnego promowania e-sportu i doskonałego sprzętu dla graczy. Jesteśmy dumni mogąc dołączyć do drużyny znanej z pasji do produktów i do samego e-sportu!”

Więcej o grupie Razer:

Firma Razer™ jest pionierem we wspieraniu e-sportu już od momentu powstania. Pasja i chęć pomocy najlepszym zawodnikom jest w naszej krwi, a szacunek do kultury zawodowego grania znajduje odbicie we wszystkim, co robimy. Nasze produkty powstają pod czujnym okiem zawodowców, których sukces w turniejach jest uzależniony od najwyższych umiejętności i odpowiedniego zaplecza. Nasz sprzęt tworzymy specjalnie z myślą o nich i najważniejszych turniejach, podczas których nie ma miejsca na pomyłkę. Użytkownicy sprzętu Razer potwierdzają – działamy zgodnie z motto: For Gamers. By Gamers.™

Więcej informacji o nas na http://www.razerzone.com

Więcej o FM-eSports:

FM-eSports to wywodząca się z Wielkiej Brytanii profesjonalna organizacja graczy, posiadająca w swoich szeregach ponad 20 czołowych europejskich zawodników. Już podczas skromnych początków, jako społecznościowa drużyna Counter-Strike: Source dało się zauważyć typową dla FM-eSports pasję i determinację w osiąganiu coraz lepszych wyników, co doprowadziło wypracowania jednej z silniejszych marek na europejskiej arenie e-sportowej i do szeregu spektakularnych zwycięstw. Reprezentanci w szeregu dyscyplin: Couter Strike: Global Offensive, StarCraft II, FIFA, i League of Legends, regularnie biorą udział w najważniejszych wydarzeniach, zarówno online i offline.

Więcej informacji na: http://www.fm-esports.org