Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 18 grudnia 2018, 16:20

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Drugi sezon Friendly Fire zakończony

13 gier, 13 turniejów, kilkuset uczestników. Drugi sezon Friendly Fire dobiegł końca. Przyszła pora na podliczenie punktów oraz nagrodzenie zwycięzców.

Drugi sezon Friendly Fire zakończony - ilustracja #1

Po ponad trzech miesiącach zmagań nadszedł czas na podsumowanie drugiego sezonu Friendly Fire. W trakcie jego trwania rozegraliśmy 13 turniejów w 13 różnych grach. Uczestnicy mogli rywalizować zarówno w grach sieciowych, np. PUBG czy Rocket League, jak i ścigać się w polowaniu na trofea w Red Dead Redemption 2 czy Assassin’s Creed Odyssey. W każdych zawodach do wygrania był sprzęt od SteelSeries, a często także dodatkowe gadżety z gier. Za udział i zajęcie wysokiego miejsca uczestnicy zawodów dostawali również punkty do rankingu Friendly Fire. Dzisiaj przyszła pora na jego podsumowanie.

Drugi sezon Friendly Fire zakończony - ilustracja #2

Ostatecznie mistrzem drugiego sezonu Friendly Fire i zwycięzcą wybranej przez siebie konsoli został iSpeeDiR, który uzyskał wynik 449 punktów, wyprzedzając srebrnego medalistę pluszpsa aż o 109 punktów! Na trzecim miejscu z wynikiem 315 punktów uplasował się Hezheron, który wziął udział w rekordowej liczbie 8 turniejów. Punkty liczyły się co prawda tylko z jego 5 najlepszych występów, ale i tak pokazał zaskakującą elastyczność, jeśli chodzi o ogrywane tytuły. Trzy następne premiowane nagrodami miejsca zajęli kolejno Frytq, Serious Maggot oraz Hoop. Poza sprzętem SteelSeries wymienieni uczestnicy otrzymają również sportowe koszulki Friendly Fire z własnymi ksywkami na plecach. Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do zabawy w trzecim sezonie, który rozpoczniemy już w przyszłym roku.

Ostateczny ranking Friendly Fire - Sezon 2

Drugi sezon Friendly Fire zakończony - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach